OMEGA Project Sp. z o. o.Jaka firma wykonuje nadzór budowlany na terenie Poznania?


Inwestor nie zawsze ma odpowiednią wiedzę oraz czas, by osobiście nadzorować prace budowlane. Jeśli przeznaczony do remontu obiekt znajduje się w sporej odległości o jego miejsca zamieszkania, do powyższych ograniczeń dochodzi też problem z logistyką. W takiej sytuacji najlepszą opcją jest wybór zewnętrznego kontrolera, którego zadaniem będzie stały monitoring postępu, jakości i efektywności prac. Taka decyzja, choć zwiększa koszty inwestycyjne, pozwala na uniknięcie wielu kłopotów podczas przebudowy i wykończenia obiektu. Osoba odpowiedzialna za nadzór może przede wszystkim zadbać o zastosowanie odpowiednich materiałów, co przekłada się na bezpieczeństwo i wytrzymałość nieruchomości. Jest też w stanie skontrolować stan instalacji podziemnych, co w wielu przypadkach ma kluczowe znaczenie dla dalszej eksploatacji budynku.

Firmą, której pracownicy przeprowadzają nadzór budowlany w Poznaniu i w na terenie okolicznych miejscowości jest OMEGA Project Sp. z o. o. Oferta została przygotowana zarówno z myślą o klientach prywatnych, jak i biznesowych. Realizator zatrudnia też rzeczoznawcę majątkowego. Istnieje możliwość skorzystania z jego świadczeń podczas transakcji kupna-sprzedaży lub najmu. Inwestor nie musi się wtedy martwić, że nieruchomość jest przepłacona, a on stratny.

Firma działa od lat na polskim rynku. Zakres działalności z uwagi na dostrzeżone zapotrzebowanie jest na bieżąco rozszerzany. Kadra dysponuje sprzętem i  pozwoleniami, dzięki którym jest w stanie wykonywać kontrole budynków, w tym przeglądy okresowe instalacji. Zlecając taką usługę, klient ma pewność, że nieruchomość jest bezpieczna i nie ma zagrożenia mogącego spowodować znaczne straty, w tym śmierć mieszkańców.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: http://www.omega-project.pl/
Dodano: 2022-12-07
Telefon: 780 037 291
Miejscowość: Poznań
Adres: Matejki 36
Kod pocztowy: 60-768

Źródła:
http://www.omega-project.pl/nadzor-inwestorski.htmlPodobne Firmy

FivE-biuro
- Poznań
Kaskada Hotel&Restauracja
- Poznań
POLITECHNIKA POZNAŃSKA
- Poznań