Kabiny dla PalaczyPalarnia – jak zorganizować miejsce dla palaczy?


Palenie w miejscach publicznych jest zabronione. Dotyczy to również terenu zakładu pracy czy biurowca. Z tego względu przedsiębiorcy powinni zatroszczyć się o odpowiednie przygotowanie przestrzeni dla palaczy. Jakie wymogi musi spełniać palarnia?

Przede wszystkim obiekt przeznaczony do palenia papierosów powinien stanowić wyodrębnioną konstrukcję, która nie pozwala na dostanie się dymu tytoniowego do innych pomieszczeń, poza wyznaczoną strefę. We wnętrzach budynków niezbędne jest zamontowanie odpowiedniej wentylacji mechanicznej. Warto zaznaczyć, że pokój do palenia nie może się łączyć z innymi przestrzeniami, takimi jak toaleta czy stołówka. Trzeba również poprawnie oznaczyć miejsce dla palaczy specjalnymi nalepkami. Należy także umieścić oznaczenia zakazujące palenia w innych częściach zakładu, biura. Niespełnienie któregokolwiek z warunków jest zagrożone karę finansową, dlatego też najlepiej skorzystać z usług sprawdzonego producenta.

Doskonałej jakości, nowoczesne wiaty i kabiny dla palaczy oferuje firma KASOgroup. Przedsiębiorstwo działa w branży od lat i może się pochwalić setkami zadowolonych klientów oraz atrakcyjnymi cenami. Proponowane konstrukcje spełniają wszystkie aktualne wymagania prawne oraz prezentują się estetycznie. Co więcej, palarnie są tak zaprojektowane, aby nie wymagały instalacji drzwi. Zastosowany system zapewnia kontrolowany obieg powietrza bez możliwości wydobywania się go na zewnątrz.

Szczegółowe informacje na temat artykułów oraz dane kontaktowe znajdują się na stronie internetowej. Każdy klient może także skorzystać z profesjonalnego doradztwa. Specjaliści pracujący dla firmy dobiorą najlepsze rozwiązanie. Zamówienia są zawsze realizowane terminowo.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://kabinydlapalaczy.eu/
Dodano: 2022-11-30
Telefon: +48 501 333 256
Miejscowość: Mogilany
Adres: Dębowa 8
Kod pocztowy: 32-031

Źródła:
https://kabinydlapalaczy.eu/Podobne Firmy

prace.edu.pl
- Kraków
Serwis Urządzeń Chłodniczych Kraków
- Wieliczka/Kraków
King Parking Balice
- Cholerzyn