Słoneczne PrzedszkoleJakie prywatne przedszkola we Wrocławiu oferują też opiekę jako żłobek?


Poszukując opieki dla dziecka, warto w pierwszej kolejności zapoznać się z ofertą placówek zlokalizowanych jak najbliżej miejsca pracy lub zamieszkania. Ułatwi to codzienną organizację i zapewni bezproblemowy dowóz malucha do przedszkola oraz jego odbiór. Osoby, których biura znajdują się w centrum Wrocławia, mogą złożyć podanie o przyjęcie syna lub córki, pobierając niezbędne dokumenty rekrutacyjne ze strony sloneczneprzedszkole.pl. Przedstawiona pod podanym linkiem propozycja to możliwość skorzystania ze świadczeń opiekuńczo-wychowawczych dla dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat, wraz z zapewnieniem najstarszym wychowankom obowiązkowego rocznego przygotowania przedszkolnego.

Przyjmująca podania placówka mieści się na terenie wrocławskiej dzielnicy Krzyki, przy ulicy Traugutta 60/2. Działa jako przedszkole prywatne. Zatrudniona kadra to osoby z wykształceniem pedagogicznym oraz z wieloletnim doświadczeniem w opiece nad dziećmi. Maluchy, które są przyprowadzane do przedszkola, mają do dyspozycji odpowiednio przestronne, widne sale wyposażone w atrakcyjne zabawki i akcesoria do gier. Zadbano też o to, by dzieci miały dostęp do stymulatorów mających za zadanie rozwijać ich kreatywność, wyobraźnię oraz kondycję fizyczną. 

Placówka korzysta z usług zewnętrznego dostawcy cateringu. Wybrana oferta jest zgodna z zapotrzebowaniem energetycznym maluchów, a do przygotowania potraw wykorzystywane są świeże, lokalne produkty wysokiej jakości. Istnieje też możliwość ustalenia indywidualnych diet dla wychowanków lub rezygnacja z serwowanych posiłków na rzecz dań, przekąsek i napojów przynoszonych przez dziecko z domu. Wybór sposobu żywienia oraz propozycji zajęć dodatkowych wpływa na ostateczną miesięczną cenę za pobyt dziecka.

Nie wszystkie prywatne przedszkola na ternie Wrocławia mają również oddziały żłobkowe. Wspomniany lokal przy Traugutta dysponuje pomieszczeniami oraz zapleczem pozwalającymi świadczyć opiekę również nad dziećmi młodszymi niż 2,5 roku. Aby zapewnić maluszkom spokojny start w nowym otoczeniu, wychowawcy zapraszają rodziców do zapoznania się z dostępnymi sposobami adaptacji ich pociech, obejmującymi stopniowe przystosowanie się do zmian, jakie niewątpliwie generuje pobyt w żłobku lub przedszkolu. Informacje te można znaleźć na stronie placówki lub też uzyskać od kadry. 

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://sloneczneprzedszkole.pl/
Dodano: 2022-11-30
Telefon: 730 888 778
Miejscowość: Wrocław
Adres: Traugutta 60
Kod pocztowy: 50-418

Źródła:
https://sloneczneprzedszkole.pl/Autor: Amelia BąkPodobne Firmy

Penilarge - Grupa Intymnosc.pl
- Warszawa
DCP Badania
- Wrocław
Sweetcake.com.pl
- Wrocław