HS MEDICAL POLANDCzym jest automatyczna defibrylacja zewnętrzna?


Nagłe zatrzymanie krążenia następuje, gdy serce przestaje bić. Może to nastąpić z wielu powodów, w tym choroby serca, która powoduje śmiertelne zaburzenia rytmu, a także przedawkowania leków lub zatrucia alkoholem. Po zadzwonieniu na karetkę należy pomóc osobie poszkodowanej, korzystając przy tym z defibrylatora.

Wiele osób boi się używać urządzeń, które mają przywrócić bicie serca. Z tego względu powstały defibrylatory głosowe. Dzięki nim automatyczna defibrylacja zewnętrzna jest prostsza ze względu na wydawane komunikaty głosowe, które są bardziej pomocne niż migające światła emitowane przez urządzenia poprzedniej generacji. Dźwięk wydawany przez defibrylator jest słyszalny również wtedy, gdy wokół panuje hałas, co ułatwia pacjentom usłyszenie instrukcji wydawanych przez urządzenie nawet w trudnych warunkach. Niezawodność obu typów urządzeń zależy w dużej mierze od tego, jak dobrze zostały zaprojektowane i przetestowane. Urządzenia wykrywa rytm serca za pomocą elektrod umieszczanych na klatce piersiowej poszkodowanej osoby. Jeśli stwierdzi brak aktywności, wykona defibrylację. W tym celu jednak użytkownik musi nacisnąć przycisk. Ważne jest, aby nie dotykać poszkodowanego, gdy AED analizuje rytm serca lub dostarcza wstrząs. Powinno się kontynuować resuscytację do czasu przybycia ratowników medycznych i przejęcia opieki nad pacjentem lub pojawienia się oznak życia, takich jak normalny oddech czy przywrócenie równego tętna.

Szukając wysokiej jakości urządzeń, które są przeznaczone do ratowania życia osobom u których doszło do zatrzymania pracy serca, warto zapoznać się z ofertą przedsiębiorstwa Hs Medical. Dostarcza ono swoim klientom dużego wyboru różnego rodzaju defibrylatorów. Spełniają one wszystkie wymogi stawiane tego typu produktom. Są nie tylko łatwe w użyciu, ale również lekkie i możliwe do przenoszenia w różne miejsca. Cechują się możliwością szybkiego naładowania. Urządzenia przechodzą wielokrotne testy, które pozwalają potwierdzić ich wysoką skuteczność. Są objęte wieloletnią gwarancją podawana przez producenta. W razie pytań klienci mogą skorzystać z profesjonalnego doradztwa zapewnianego przez pracowników sklepu. Asortyment stale wzbogaca się o nowe propozycje, dlatego warto być na bieżąco z ofertą sprzedawcy, a także z prowadzonymi przez niego promocjami.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://hsmedical.pl/
Dodano: 2022-11-08
Telefon: 786 86 80 32
Miejscowość: Tychy
Adres: Fabryczna 45
Kod pocztowy: 43-100

Źródła:
https://hsmedical.pl/wiedza/automatyczny-defibrylator-zewn%c4%99trzny-aedPodobne Firmy

LUMENMAX POLSKA Sp. z o.o.
- Racibórz
Wesołe Przedszkole
- Sosnowiec
tapetuj.pl Sklep internetowy
- Tarnowskie Góry