GasBay Samochodowe Instalacje GazoweZałożenie gazu w samochodzie - jaka firma z siedzibą w Przemyślu?


Właściciele aut, zarówno osobowych, jak i dostawczych, zwłaszcza pokonujący każdego dnia sporą liczbę kilometrów, poszukują sposobu na ograniczenie kosztów podróży. Jednym z częściej stosowanych rozwiązań jest montaż instalacji LPG. Gaz jest obecnie znacznie tańszym paliwem niż benzyna lub olej napędowy. Nie powoduje obniżenia jakości jazdy oraz nie wpływa na zwiększenie eksploatacji poszczególnych podzespołów (w porównaniu do innych wlewów). Można go również bezproblemowo zatankować na każdej stacji.

Podejmując decyzję o przeróbce, warto upewnić się, że wybrany realizator zamotuje kompletny, oryginalny zestaw części, gwarantujący szczelność, bezawaryjność i odpowiednią pracę całego systemu napędu. Kluczowe jest znalezienie zakładu, którego kadra przeprowadzi dokładną diagnostykę samochodu przed instalacją. To ważne, gdyż w niektórych modelach aut zmiana paliwa wiąże się ze znacznymi kosztami lub też z utratą gwarancji producenta. Pokazuje to, że zlecenie montażu LPG nie zawsze jest opłacalne.

Firmą, która przyjmuje zlecenia na założenie gazu, jest realizator z Przemyśla, ogłaszający się na stronie internetowej lpgprzemysl.pl. Jego kadra podejmuje się również serwisowania instalacji, a jeśli zachodzi potrzeba wymiany części, bazuje wyłącznie na oryginalnych zamiennikach. Udziela też rocznej gwarancji na swoje usługi. 

Pod podanym linkiem mieszkańcy miasta i okolicznych miejscowości znajdą dane kontaktowe, niezbędne do zamówienia terminu wykonania diagnostyki i montażu LPG. Firma dysponuje odpowiednim do potrzeb zapleczem technicznym, obsługiwanym przez wykwalifikowanych pracowników, dokładających wszelkich starań, by realizacja zlecenia przebiegła szybko i sprawnie. Koszt instalacji, z uwagi na mnogość zmiennych, jest każdorazowo ustalany indywidualnie po przeprowadzeniu weryfikacji stanu pojazdu.

Kadra zaprasza do zapoznania się z ofertą nie tylko klientów indywidualnych, ale też biznesowych. Proponuje usługę montażu oraz serwisu instalacji gazowej także w autach dostawczych.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://lpgprzemysl.pl
Dodano: 2022-10-31
Telefon: 736 843 182
Miejscowość: Przemyśl
Adres: Lwowska 9
Kod pocztowy: 37-700

Źródła:
https://lpgprzemysl.pl/Podobne Firmy

Pianfol Sp. z o. o.
- Czermin
SztukWizja
- Jasło
Używane Kompresory
- Dębica