"MEDAMI" Teresa DerebeckaJaki kardiolog przyjmuje prywatnie w Gdyni?


Choroby serca są obecnie jednymi z najczęściej pojawiających się schorzeń. Występują u osób w każdym wieku, zarówno obciążonych genetycznie, jak i tych, u których kłopoty z układem sercowo-krążeniowym wynikają z nieprawidłowego trybu życia. Coraz częściej dotykają również dzieci. Aby zapobiec rozwojowi patologicznego stanu, który zagraża nie tylko zdrowiu, ale także życiu, konieczna jest regularna kontrola pracy serca połączona z monitorowaniem przepustowości naczyń krwionośnych. Nawet niewielki zator może ewoluować w niebezpieczne zwężenie, które szybko doprowadzi do niedotlenienia organizmu, a w konsekwencji nawet do śmierci. 

Aby upewnić się, że stan zdrowia nie budzi zastrzeżeń, warto badania przeprowadzać regularnie. Pozwoli to szybko zlokalizować problem i wdrożyć odpowiednie leczenie. W sytuacji kłopotów z sercem ważne jest też, aby zmienić styl życia, zwłaszcza dietę oraz więcej się ruszać. Zdrowe, nieprzetworzone, ubogie w tłuszcze i węglowodany posiłki oraz umiarkowana aktywność fizyczna korzystnie wpływają nie tylko na sylwetkę, ale także na stan zdrowia, zwłaszcza układ krążenia. 

Z uwagi na dosyć odległe terminy proponowane przez przychodnie finansowane z NFZ można udać się na kontrolę do prywatnego ośrodka. Choć taka wizyta jest płatna, to umożliwi przeprowadzenie szybszej diagnostyki, co z kolei pomoże zapobiec rozwijaniu się poważnej choroby. Decyzję o rejestracji daty badania kardiologicznego powinny podjąć zwłaszcza osoby borykające się z cukrzycą, otyłością lub problemami z nadciśnieniem. Konsultacja jest zalecana także tym, którzy dostrzegają u siebie takie niepokojące objawy, jak szybkie męczenie się, spadek wagi i energii, kłopoty z oddechem czy kołatanie serca. Mogą one stanowić stan przejściowy lub też być początkiem schorzenia, które należy leczyć.

Badania z zakresu kardiologii powinien wykonać kardiolog. Mieszkańcy Gdyni mogą zapisać się na wizytę do MEDAMI Centrum Usług Pielęgniarskich i Poradnia Leczenia Ran, mającego siedzibę przy ulicy Batorego 7/u1.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://medami.pl/
Dodano: 2022-10-28
Telefon: 515 151 993
Miejscowość: Gdynia
Adres: Starowiejska 45
Kod pocztowy: 81-363

Źródła:
https://medami.pl/kardiologia/Podobne Firmy

Malborska Fundacja Rozwoju Regionalnego
- Malbork
Tapestry
- Gdańsk
Stomatolog Tomasz Dzwonkowski
- Tczew