Rehatrainers



Rehatrainers • Rehabilitacja kręgosłupa warszawa


Dlaczego boli nas kręgosłup? Z jakiego powodu odczuwamy dyskomfort? Bóle krzyża, strzykanie w lędźwiach, bóle w okolicy lędźwiowej, ucisk na nerwy. To wszystko powoduje nieprzyjemne dolegliwości, ból i dyskomfort, które utrudniają codzienne funkcjonowanie. Nie trzeba uczyć się żyć z bólem. Dzisiejsza medycyna oferuje szereg zabiegów, które zażegnają tego typu dolegliwości.

Tryb życia, otyłość, brak aktywności fizycznej wpływa na to, że co raz więcej osób zmaga się z bólami kręgosłupa. Zwyrodnienia mogą znajdować się zarówno w odcinku szyjnym, jak i lędźwiowym i to właśnie one są najczęściej diagnozowane wśród pacjentów. Jeśli więc zaliczasz się do osób, które zmagają się z dolegliwościami bólowymi, które uniemożliwiają wykonywanie codziennych czynności i nie czujesz się komfortowo, zwróć się z pomocą do fizjoterapeuty. W gabinecie Rehatrainers mieszczący się w Warszawie specjaliście dołożą wszelkich starań, aby zadbać o Twoje plecy. Skuteczna terapia manualna kręgosłupa w Warszawie przeprowadzana w gabinecie przez fizjoterapeutów to różne formy masażu, stosowane w różnych formach dolegliwości bólowych kręgosłupa.

Z czym możesz zgłosić się do fizjoterapeutów? Przede wszystkim, jeśli zmagasz się z:

  • rwą kulszową lub udową,
  • skoliozą, przeciążeniowymi bólami kręgosłupa,
  • drętwieniem barku, stopy lub ręki,
  • zmianami zwyrodnieniowymi,
  • oraz innym dolegliwościami lub bólami, które spowodowane są kręgosłupem.

Rehabilitacja kręgosłupa, którą możesz wykonać w Warszawie, jest bardzo istotna. Powszechną terapią jest terapia manualna. Terapeuta, uciskając odpowiednie miejsca na ciele, dociera do najbardziej bolesnych punktów i dzięki temu przywraca równowagę mięśniową. Wykorzystywana jest w dolegliwościach bólowych kręgosłupa i stawów. Różnicę często można odczuć już po pierwszym zabiegu.  Po serii zabiegów pacjent nie uskarża się na bóle pleców, a wykonywanie niektórych czynności nie wiąże się z dyskomfortem. 

W gabinecie wykorzystywane są oprócz terapii manualnej innej techniki, które pomagają przy dolegliwościach bólowych takie jak: neuromobilizacje, plastrowanie, techniki tkanek miękkich, metodę mcKenzie.

Jeśli zmagasz się z bólami kręgosłupa i chcesz sobie pomóc, więcej szczegółowych informacji na temat terapii znajdziesz na stronie gabinetu rehatrainers.pl.









Wystaw Komentarz





Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!



WWW: http://www.rehatrainers.pl/
Dodano: 2019-03-16
Telefon: 782 155 962
Miejscowość: Warszawa
Adres: Ciszewszkiego 15
Kod pocztowy: 02-777

Źródła:




Autor: Amelia Bąk


Podobne Firmy

TanieMilitaria.pl
- Warszawa
Przedwczesny wytrysk ranking
- Warszawa
Feromarket
- Warszawa