Agencja Reklamowa REKOSOkładki na dowód rejestracyjny – co warto wiedzieć?


Prezentowana firma ma swoją siedzibę w Ostrowie Wielkopolskim. To znana i ceniona na rynku agencja reklamowa na miarę XXI wieku. Od wielu lat zajmuje się:

  • kreowaniem wizerunku,
  • copywritingiem,
  • projektowaniem stron WWW,
  • rebrandingiem.

Asortyment obejmuje również gadżety reklamowe na zamówienie. Wśród propozycji są smycze do smartfonów i iPhone’ów, długopisy, kubki czy też torby na zakupy. Dużym zainteresowaniem wśród klientów cieszą się kalendarze. Warto też zwrócić uwagę na wysokiej jakości, spersonalizowane okładki na dowód rejestracyjny. Renomowana agencja REKOS zrealizowała już setki takich zamówień. Firmowe portfolio można obejrzeć na oficjalnej stronie internetowej. Zaprezentowano tam różne wzory okładek: przeźroczyste, czarno-białe, z kolorowymi nadrukami lub z dowolną grafiką. Wszystko zależy od indywidualnych preferencji klienta.

Etui na dokumenty samochodowe jest oryginalnym, a jednocześnie praktycznym produktem, który z pewnością spodoba się kontrahentom. To nowoczesna i stosunkowo tania forma reklamy danej marki. Z pewnością zapadnie ona w pamięci każdego, kto zostanie obdarowany takim wyjątkowym upominkiem. Optymalna wielkość zamówienia to 300-1000 sztuk. Osoby chcące zlecić wyprodukowanie innego nakładu, powinny wysłać zapytanie ofertowe. Firma chętnie realizuje także projekty niestandardowe. Wycena zawsze jest bezpłatna.

Jeśli ktoś ma jeszcze jakiekolwiek wątpliwości, czy warto zainwestować w spersonalizowane gadżety reklamowe, powinien skontaktować się z konsultantem. On zaprezentuje różne produkty i doradzi najlepsze rozwiązanie – dopasowane do konkretnej branży. Warto zadzwonić lub napisać e-mail. Wszystkie dane dostępne są na oficjalnej stronie internetowej agencji.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://www.rekos.pl
Dodano: 2022-10-05
Telefon: 606 694 175
Miejscowość: Ostrów Wielkopolski
Adres: Modrzewskiego 3a
Kod pocztowy: 63-400

Źródła:
https://www.rekos.pl/okladki-na-dowody-rejestracyjne/
https://pl.wikipedia.org/wiki/Druk

Podobne Firmy

FivE-biuro
- Poznań
Kaskada Hotel&Restauracja
- Poznań
POLITECHNIKA POZNAŃSKA
- Poznań