WonderGlass Kamil BartoszKabiny prysznicowe - na jakie modele decydują się mieszkańcy Warszawy?


Kabiny prysznicowe stanowią częsty wybór wśród osób remontujących domy lub mieszkania, które chcą zmniejszyć rachunki. Zużywają one o wiele mniej wody w porównaniu do wanien, a na dodatek odnajdują się w ciasnych łazienkach. Występują w wersji z brodzikiem lub bez i przyjmują rozmaite kształty. Do najpopularniejszych zalicza się konstrukcje kwadratowe lub prostokątne z przezroczystymi szybami, które optycznie powiększają  łazienki i gwarantują maksimum bezpieczeństwa wszystkim użytkownikom.

Do produkcji szklanych kabin wykorzystano szkło hartowane o doskonałych parametrach wytrzymałościowych. Rzadko ulega ono uszkodzeniom, a jeśli już dojdzie do stłuczenia, wówczas nie rozsypuje się na małe i ostro zakończone kawałki. Konstrukcje te stanowią podstawę nowoczesnych obiektów mieszkalnych oraz prestiżowych hoteli. Gładkie tafle prezentują się bardzo elegancko i stanowią trwalszą alternatywę dla tworzyw sztucznych. Firmą mającą w katalogu takie produkty jest Wonderglass.

Jej klientami są mieszkańcy Warszawy. Kabiny prysznicowe, jakie na nich czekają, to modele z najwyższej półki, polecane przez wielu użytkowników. Szkło hartowane, użyte do produkcji, wykazuje odporność na wahania temperatury, a rozgrzanie go za pomocą gorącej wody nie przyczynia się do naprężania, powodującego pęknięcia. Kabiny dostępne w przedsiębiorstwie są zamawiane ze względów praktycznych i estetycznych. Doskonale komponują się z akrylowymi oraz kamiennymi brodzikami, niezależnie od ich koloru.

Atutem szklanych kabin jest łatwość komponowania się z innymi materiałami wykończeniowymi, takimi jak beton, ceramika czy cegła. Bez problemu wpasowują się one w łazienki urządzone w różnym stylu i dają szansę stworzenia niebanalnego wnętrza. Konstrukcje, o jakich mowa, gwarantują prostą konserwację i bogate wzornictwo. Ich powierzchnię można czyścić bawełnianą ściereczką oraz detergentem wolnym od związków chemicznych, takich jak aceton lub kwasy. Dobrą praktyką jest też ściąganie wody po każdej kąpieli, co uchroni przed śladami po zaschniętych kroplach.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://wonderglass.pl/
Dodano: 2022-09-12
Telefon: 515 793 867
Miejscowość: Zielonki-Wieś
Adres: Warszawska 339
Kod pocztowy: 05-082

Źródła:
https://wonderglass.pl/kabiny-prysznicowe/Podobne Firmy

TanieMilitaria.pl
- Warszawa
Przedwczesny wytrysk ranking
- Warszawa
Feromarket
- Warszawa