Planeta Budowlana - Centrum maszyn budowlanych i agregatów malarskich.Agregat do malowania natryskowego - jaki model wybrać?


Inwestycja w odpowiednie wyposażenie to nieodzowna część pracy każdego właściciela firmy budowlanej i wykończeniowej. Aby ograniczyć koszty i jednocześnie zapewnić sprawne wykonywanie kolejnych etapów realizacji, nie zawsze należy jednak przepłacać. Kupowanie najdroższych maszyn nie jest bezwzględnym do spełnienia wymogiem. Dużym zainteresowaniem wśród budowlańców, malarzy, szpachlarzy czy glazurników cieszą się urządzenia wielofunkcyjne. Ich zaletą jest nie tylko cena, ale też dość duża uniwersalność. Przykładowo agregat do malowania natryskowego, dostępny w ofercie na stronie planeta-budowlana.pl, nie tylko nadaje się do rozprowadzania farby, ale także pokrywa powierzchnię szpachlą, gładzią oraz tynkiem. W sprzedaży można znaleźć modele zasilane prądem lub spalinowe, dzięki czemu można je bezproblemowo transportować, także wykorzystywać do prac na zewnątrz budynków.

Proponowane urządzenia są też niewielkich rozmiarów. To duża korzyść, zwłaszcza jeśli istnieje konieczność ciągłego przemieszczania się między miejscami realizacji, za każdym razem przewożąc agregat ze sobą. Nie zabiera dużo miejsca na pace pojazdu z narzędziami, jest lekki, poręczny, łatwo go rozłożyć i zmontować. Ułatwieniem jest też prosty sposób wymiany dysz oraz filtrów, pozwalający szybko dostosować maszynę do aktualnych potrzeb. 

W malowaniu, szpachlowaniu i tynkowaniu powierzchni liczy się przede wszystkim precyzja. Urządzenia natryskowe są w stanie wygenerować strumień o mocy umożliwiającej równomierne, szybkie i estetyczne pokrycie żądanej powierzchni, nawet jeśli jest ona chropowata, nierówna czy popękana. Wystarczy jednorazowe przesunięcie dyszy rozprowadzającej preparat, by powstała warstwa była jednolita i nie wymagała poprawek. Warto tylko pamiętać o zachowaniu odpowiedniego odstępu od ściany. 

Aby upewnić się, że agregat będzie zawsze sprawny i gotowy do użycia, należy go regularnie czyścić. Służą do tego specjalne produkty, które można znaleźć także pod podanym wcześnie linkiem. Dystrybutor zaprasza też do skorzystania z oferty serwisowania. Oferuje diagnostykę sprzętu wykonywaną na nowoczesnych urządzeniach pomiarowych, przeprowadzaną przez fachowców. Regularne sprawdzanie stanu technicznego agregatów sprawia, że można je użytkować przez długi czas, bez potrzeby ponoszenia kosztów wymiany. 

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Podobne Firmy

TanieMilitaria.pl
- Warszawa
Przedwczesny wytrysk ranking
- Warszawa
Feromarket
- Warszawa