Ebordi s.c.Folia stretch - jaki sklep internetowy oferuje sprzedaż hurtową?


Folia typu stretch ma bardzo szerokie zastosowanie. To przede wszystkim niezbędne wyposażenie każdego magazynu czy też końcowego etapu linii produkcyjnej. Sprawdza się doskonale jako metoda na zabezpieczenie poszczególnych komponentów oraz gotowego produktu. Jej dużym atutem jest przezroczystość, dzięki czemu w prosty sposób można kontrolować, czy wewnątrz ofoliowanej palety nie doszło do zniszczeń, łatwo też sprawdzić jej zawartość bez konieczności rozrywania ochronnej warstwy.

Obecnie sporo firm generuje zapotrzebowanie na różne rodzaje folii stretch. Kadra sklepu internetowego, który ogłasza się na stronie ebordi.pl, stara się odpowiedzieć na dostrzeżone wymagania rynkowe, proponując szeroki wybór tego typu produktów w przystępnej cenie. Dostarcza ilości pojedyncze i hurtowe. Pracownicy dostarczają zarówno wersje służące do ręcznego foliowania, jak i te, które nadają się do pakowania maszynowego.

Istnieje możliwość złożenia zamówienia nie tylko na folie przezroczyste, ale również barwione. To doceniana przez wielu przedsiębiorców opcja pozwalająca na dodatkową personalizację zawartości magazynu, ułatwiająca też zachowanie porządku i usprawniająca organizację. W ofercie dostawcy można znaleźć też specjalne folie z powierzchnią bąbelkową, stanowiące doskonały izolator przed uszkodzeniami. Z ich pomocą można bezproblemowo zabezpieczyć nawet bardzo duże przedmioty, chroniąc je na czas transportu. 

Złożenie zamówienia hurtowego poleca się przedstawicielom różnych branż. Dzięki swoim właściwościom wspomniany asortyment nadaje się do użytku w produkcji żywności, kosmetyków, chemii, a nawet leków. Doskonale sprawdza się też jako osłona delikatnych części, podzespołów oraz gotowych produktów RTV i AGD. Sprzedawana jest w formie wygodnych w użyciu rolek pozwalających na szybkie owinięcie palet czy pojemników.

Folia stretch to sposób na zabezpieczenie przed wilgocią. Korzystając z takiego rozwiązania, można nie martwić się, że podczas załadunku lub samego transportu produkt będzie narażony na zmienne warunki atmosferyczne, w tym deszcz czy śnieg. Pozwala to znacznie ograniczyć straty i umożliwia dostarczenie do klienta zamówienia spełniającego jego oczekiwania. 

Folię można utylizować. Nadaje się ona do recyklingu, dzięki czemu nie stanowi aż tak dużego obciążenia dla środowiska. 

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://ebordi.pl/
Dodano: 2022-08-27
Telefon: 666 232 457
Miejscowość: Gądki
Adres: Poznańska 3
Kod pocztowy: 62-023

Źródła:
https://ebordi.pl/kategoria-produktu/folie/


Podobne Firmy

FivE-biuro
- Poznań
Kaskada Hotel&Restauracja
- Poznań
POLITECHNIKA POZNAŃSKA
- Poznań