EKB Drukarnia i Wydawnictwo PłytoweEtykiety samoprzylepne z własnym nadrukiem i ich zastosowanie


Jednym ze sposobów na wyróżnienie produktu na sklepowej półce, jest wybór etykiety. Powinny znaleźć się na niej informacje na temat producenta, nazwy wyrobu, składu, sposobu przechowywania czy daty przydatności do spożycia oraz elementy graficzne w kolorystyce kojarzącej się z daną marką. W ostatnich latach na popularności zyskują etykiety samoprzylepne z własnym nadrukiem. Występują one w formie zwoju lub arkuszy i są wykonane z tworzywa, które rzadko ulega zniszczeniom. Ostateczny wybór nośnika powinien być uzależniony od preferencji nabywcy oraz artykułów, jakie sprzedaje.

Etykiety są dostępne w wersji jedno- lub kilkuwarstwowej, a część z nich nadaje się do stosowania w pomieszczeniach, w których panuje wilgoć. Zainteresowani wybierają spośród modeli typu sandwich, składających się z dwóch warstw, booklet, przypominających niewielkie książeczki oraz peel-off, które tworzy się na grubym papierze. Innym rozwiązaniem wartym uwagi są etykiety termiczne, nieocenione w miejscach, w których istnieje potrzeba czytelnego oznakowania produktów. Wytwarza się je z papieru, mogącego mieć kontakt z tłuszczami. Nadają się one do przyklejania na tekturę, metal, drewno i szkło.

Wybór etykiety powinien być dobrze przemyślany, co potwierdzają przedstawiciele firmy EKB Drukarnia i Wydawnictwo Płytowe. Od lat proponują oni niezawodne i estetyczne nośniki, dopasowane do potrzeb nabywców. Mają one warstwę podkładową, klejącą oraz materiału wierzchniego, który nie traci intensywnych kolorów po wystawieniu na słońce. Na katalog przedsiębiorstwa składają się klasyczne etykiety białe, ułatwiające identyfikację towaru oraz kolorowe. Nabywcy mogą zamówić modele matowe, błyszczące, termiczne, utwardzane lakierem UV oraz przeznaczone do produktów mrożonych.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://cdprint.pl/
Dodano: 2022-08-19
Telefon: 58 561 74 07
Miejscowość: Starogard Gdański
Adres: Rebelki 7
Kod pocztowy: 83-200

Źródła:
https://cdprint.pl/etykiety-samoprzylepne-naklejkiPodobne Firmy

Malborska Fundacja Rozwoju Regionalnego
- Malbork
Tapestry
- Gdańsk
Stomatolog Tomasz Dzwonkowski
- Tczew