PROQUAL MANAGEMENT INSTITUTE - B.T. GREBER SPÓŁKA JAWNASzkolenia omawiające standardy VDA - gdzie się zapisać z dofinansowaniem?


Szkolenia omawiające różne rodzaje standardów jakości cieszą się coraz większą popularnością zarówno wśród współczesnych pracowników, jak i menadżerów. Ich tematyka pozwala poznać mocne i słabe strony kadry oraz wykorzystać atuty na korzyść danej firmy, eliminując jednocześnie czynniki mogące przynosić straty. Udział w takich kursach zaleca się osobom działającym na co dzień w różnych branżach. Zdobyte umiejętności w zakresie technik zarządzania zasobami ludzkimi oraz korzystania na co dzień z najnowszych technologii wpływają na stopień unowocześnienia danego przedsiębiorstwa, pozwalając jednocześnie na podniesienie jego konkurencyjności rynkowej.

Firmą, która od lat dostrzega zapotrzebowanie wśród klientów biznesowych na szkolenia tematyczne z zakresu kompetencji miękkich, jest PROQUAL Management Institute B. T. Greber Spółka Jawna z siedzibą we Wrocławiu. Jej domeną jest organizacja spotkań z kompetentnymi wykładowcami, przekazującymi wiedzę teoretyczną oraz praktyczną  niezbędną do prawidłowego i efektywnego zarządzania przedsiębiorstwem, a także jego zasobami. 

Obecnie lista proponowanych przez kadrę wspomnianego realizatora szkoleń jest zróżnicowana. Osoby odpowiedzialne za analizę rynkową starają się odpowiadać w najlepszy możliwy sposób na potrzeby dostrzeżone wśród przedstawicieli branżowych, dlatego zakres tematyczny kursów obejmuje kwestie związane z różnymi procesami występującymi w firmie.

Obecnie organizator prowadzi zapisy na szkolenia omawiające standardy VDA. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom słuchaczy, proponuje zajęcia prowadzone w systemie stacjonarnym oraz online. Obie formy upoważniają uczestnika do otrzymania imiennego certyfikatu potwierdzającego udział w szkoleniu. Kadra zaprasza też do zapoznania się z dostępnymi opcjami uzyskania dofinansowania. Podpowiada, jakie instytucje mogą udzielić bezzwrotnego wsparcia pozwalającego na zmniejszenie kosztów dokształcania pracowników. Wysokość dotacji może wynieść nawet 100 %, w zależności od wielkości firmy.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://proqual.pl/
Dodano: 2022-08-09
Telefon: +48713551808
Miejscowość: Wrocław
Adres: Ostrowskiego 30
Kod pocztowy: 53-238

Źródła:
https://proqual.pl/szkolenie/analiza-fmea-standardy-aiag-ed-4-vda-4-oraz-aiag-vda-ed-1-nowy-podrecznik/
https://pl.wikipedia.org/wiki/Szkolenie


Podobne Firmy

Penilarge - Grupa Intymnosc.pl
- Warszawa
DCP Badania
- Wrocław
Sweetcake.com.pl
- Wrocław