Polpack Sp. z o. o.Silnik asynchroniczny do linii produkcyjnej - gdzie zamówić nowy model?


Sprawy system napędu zastosowany na poszczególnych etapach linii produkcyjnej to kluczowy element, mający bardzo duży wpływ na odpowiednie działanie całego procesu wyrobu. Regularny serwis silników oraz przekładni pozwala na wcześniejsze wyeliminowanie problemów technicznych, w tym generujących znaczne straty przestojów w pracy.

Aby mieć pewność, że zastosowany napęd wytrzyma nawet znaczne obciążenie, należy zainwestować w model o dużej wytrzymałości. Z uwagi na różne zapotrzebowanie najlepszą opcją jest silnik asynchroniczny (jedno i trójfazowy). Można go łatwo dopasować do wielu typów instalacji, dzięki czemu staje się on uniwersalnym elementem niemal każdego systemu. 

Mechanizacja linii produkcji wymaga zastosowania silników na niemal każdym etapie, począwszy od mieszalników poprzez maszyny dozujące aż do pakowania. Decydując się na zwiększenie liczby stanowisk lub rozbudowę hali wytwórczej, koniecznie należy zadbać o zamówienie odpowiadających potrzebom silników oraz o ich sprawny montaż. Firmą, która zajmuje się dystrybucją elementów związanych z automatyką, jest Polpack Sp. z o. o. Jej pracownicy przygotowali ofertę, która jest atrakcyjna zarówno cenowo, jak i jakościowo. Obejmuje między innymi nowoczesne, produkowane przez znane marki urządzenia generujące napęd, które można nabyć w ilościach pojedynczych oraz hurtowych. 

Kupując silniki od sprawdzonego dostawcy, właściciel biznesu ma pewność, że podjął trafioną decyzję. Może także skorzystać z dodatkowych świadczeń, jakie proponuje kadra dostawcy. Pracownicy zajmują się także serwisowaniem dostarczonych urządzeń. Mogą zaprojektować też szereg usprawnień technologicznych, przygotowanych z myślą o potrzebach danego biznesu. 

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://www.polpack.com.pl/
Dodano: 2022-07-19
Telefon: (56) 655 92 35
Miejscowość: Toruń
Adres: Polna 129
Kod pocztowy: 87-100

Źródła:
https://www.polpack.com.pl/silniki-elektryczne.php
https://automatykaonline.pl/Artykuly/Technika-napedowa/Synchroniczny-czy-asynchroniczny-jak-dobrac-silnik


Podobne Firmy

Auto Serwis Kwiatowa
- Toruń
Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień Oaza s.c.
- Choceń
Studio Nagrań Lektorskich LEKTORING.PL
- Osiek Nad Wisłą