Mediwa ClinicUsuwanie blizn w Poznaniu - gdzie je wykonać?


Jedną z metod na zmniejszenie widoczności potrądzikowych blizn jest stosowanie mikrodermabrazji diamentowej. Zabiegi tego typu polegają na mechanicznym złuszczaniu naskórka przy użyciu specjalnej głowicy pokrytej kryształkami diamentu. Są one przeprowadzane wśród kobiet i mężczyzn w różnym wieku, którzy chcą czuć się lepiej w swojej skórze. Profesjonalne gabinety świadczące takie usługi dysponują nowoczesnym sprzętem, który nie powoduje bólu i przynosi oczekiwane rezultaty po jednym lub paru spotkaniach. Zasysa on złuszczany naskórek za pomocą pompy i daje możliwość swobodnej regulacji stopnia głębokości oczyszczania.

Mechaniczne ścieranie naskórka sprawia, że cera staje się gładsza, przez co wygląda zdrowiej i młodziej. To ciekawa propozycja dla osób, które w przeszłości borykały się z trądzikiem. Zazwyczaj zabieg jest stosowany w rejonach twarzy, choć nic nie stoi na przeszkodzie, by dotyczył innych partii ciała, wymagających intensywnego złuszczenia. Swoją popularność mikrodermabrazja diamentowa zawdzięcza skuteczności działania, niewysokim cenom oraz możliwości powrotu do codziennych obowiązków tuż po zakończeniu zabiegu.

Peelingi pomagają pozbyć się nie tylko blizn, ale też zaskórników, przebarwień i drobnych zmarszczek. Są bezbolesne, dzięki czemu nie wymagają podawania znieczulenia miejscowego. Zabiegi trwają dość krótko, a ostateczny czas trwania zależy przede wszystkim od typu skóry klienta. Nie powodują one efektów ubocznych w postaci podrażnień lub obrzęków, dlatego sprawdzają się wśród osób ze skórą wrażliwą. Kliniką proponującą mikrodermabrazję diamentową jest Mediwa Clinic.

Firma kieruje ofertę do mieszkańców Poznania. Usuwanie blizn, na jakie się zapisują, znajduje zastosowanie wśród osób z każdym typem cery. Placówka proponuje także laserowe pozbywanie się niedoskonałości. Usługami tymi interesują się klienci chcący usunąć ślady po operacji, wypadku lub trądziku młodzieńczym. Lasery są alternatywą dla kremów, maści lub plastrów na blizny, dostępnych w aptekach.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://problemskora.pl
Dodano: 2022-07-25
Telefon: (+48) 510-084-711
Miejscowość: Poznań
Adres: Ułańska 19
Kod pocztowy: 60-748

Źródła:
https://problemskora.pl/usuwanie-blizn-poznan/Podobne Firmy

FivE-biuro
- Poznań
Kaskada Hotel&Restauracja
- Poznań
POLITECHNIKA POZNAŃSKA
- Poznań