BR TECHNOLOGYKomu w Białymstoku warto zlecić wycinanie laserowe detali ze stali?


Mało która firma produkująca np. części do maszyn dysponuje odpowiednim parkiem maszynowym, pozwalającym na samowystarczalność, dlatego wiele z nich szuka fachowców specjalizujących się w obróbce metali. Zwykle poszukują takich zakładów, które wyposażone są w wysokiej jakości maszyny sterowane numerycznie, ponieważ dają one pewność, że wykonane elementy będą powtarzalne.

Dotyczy to takich usług jak obróbka skrawaniem czy wycinanie laserowe, które w Białymstoku można zlecić przedsiębiorstwu BR Technology. Zajmuje się ono kompleksową obróbką metali dzięki temu, że wyposażone jest w wysokiej jakości urządzenia CNC. Chętnie podejmuje się realizacji nowych wyzwań i nie cofa się przed przyjęciem żadnego projektu do realizacji, nawet jeśli jest on wyjątkowo skomplikowany. W swoim parku maszynowym ma doskonałej jakości obrabiarki pochodzące od renomowanych producentów i zaawansowany laser CO2 Amada LCG 3015. Przy jego pomocy może precyzyjnie wycinać otwory i kontury, otrzymując wysokiej jakości powierzchnie cięcia, niewymagające dodatkowej obróbki. 

Z pewnością trudno byłoby wykonać tego typu zlecenia, gdyby nie wykwalifikowana kadra, traktująca każde wyzwanie jak nowe doświadczenie. Wycinanie laserowe ma mnóstwo zalet. Poza wspomnianą już wcześniej precyzją, warto również dodać szybkość realizacji prac na takiej maszynie. Jest to też ekonomiczne, gdyż brak konieczności dodatkowej obróbki sprawia, iż całkowity koszt obróbki jest znacznie niższy. Co więcej, można tak rozmieścić elementy na arkuszu, aby straty materiału były jak najmniejsze, gdyż szczelina cięcia jest wyjątkowo wąska. Przedsiębiorstwo to podejmuje się cięcia:

  • stali czarnej do 20 mm,
  • stali nierdzewnej do 12 mm,
  • aluminium do 10 mm. 
Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://br-technology.pl/
Dodano: 2022-07-03
Telefon: 534017555
Miejscowość: Czartajew
Adres: Białostocka 23
Kod pocztowy: 17-300

Źródła:
https://br-technology.pl/oferta/ciecie-blach-metali/wypalanie-laserem/Podobne Firmy

Kolmat
- Rospuda
Master Dawid Kaczyński
- Zambrów
Technik CNC
- Augustów