HAGA Agnieszka PawlikKurs zawodowy w Szczecinie - korzyści ze współpracy z zewnętrzną firmą


Budowanie kariery wiąże się z koniecznością doszkalania się oraz nabywania nowych umiejętności. Taką możliwość daje przedsiębiorstwa Haga, oferujące kurs zawodowy w Szczecinie dla osób z różnych branż. Jest to firma zatrudniająca wykwalifikowaną kadrę, która dysponuje ciekawymi materiałami dydaktycznymi. Na popularność proponowanych zajęć wpływa fakt, że koncentrują się one nie tylko na teorii, ale i praktyce. To świetne rozwiązanie dla osób chcących ubiegać się o awans lub całkowicie zmienić branżę. Zapisują się one na kursy:

  • spawalnictwa,
  • fotowoltaiki,
  • operatorów wózków widłowych,
  • elektroenergetyczne,
  • związane z pracami wykonywanymi na wysokościach.

Zajęcia znajdują zastosowanie wśród osób niemających odpowiednich kwalifikacji zawodowych. Przydają się podczas rozmów o podwyżkę i zwiększają konkurencyjność na rynku pracy. Uczestniczą w nich kursanci z wykształceniem średnim, wyższym i nie tylko. Oferta firmy jest kierowana także do przedsiębiorców, którzy korzystają chętnie ze szkoleń BHP. Odnajdują się one zarówno w przypadku nowych pracowników, jak i podwładnych zatrudnionych w zakładzie od pewnego czasu. Wiedza z nich wynoszona zwiększa bezpieczeństwo podczas wykonywania codziennych obowiązków i chroni przed pojawianiem się wypadków.

Dzięki nim uczestnicy poznają najważniejsze zasady bezpieczeństwa i higieny pracy. Warto podkreślić, że szkolenia BHP są obowiązkowe, a ich ignorowanie może prowadzić do otrzymania kary finansowej, nakładanej na przedsiębiorcę. Udział w zajęciach to świetny sposób na wzbogacenie wiedzy związanej z ratowaniem zdrowia, a niekiedy też życia. Wpływają one na pewność siebie pracowników, którzy wiedzą, jak zachowywać się na wypadek pożaru lub innych nieprzewidzianych wydarzeń.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://ehaga.pl
Dodano: 2022-07-06
Telefon: 609947940
Miejscowość: Nowogard
Adres: Wojska Polskiego 3
Kod pocztowy: 72-200

Źródła:
https://ehaga.pl/Podobne Firmy

FCE.PL
- Nowogard
Usługi Mediacyjne i Trenerskie Edyta Borysiak
- Szczecin
Art Shops Sylwia Zakrocka
- Szczecin