NOVATECH Mateusz LorychSiłownik wywrotu - zastosowanie i inne informacje


Istotnym elementem znajdującym się w układach regulacji automatycznej jest siłownik. Jego zadaniem jest zamienianie energii wytwarzanej przez olej na energię mechaniczną, niezbędną do przemieszczania części nastawczych. Na rynku występują modele pneumatyczne, elektryczne, elektropneumatyczne oraz elektrohydrauliczne. Do najczęściej stosowanych zalicza się siłowniki jednostronne, w których w momencie zatrzymania ciśnienia oleju, dochodzi do zatrzymania tłoczyska. Alternatywą są siłowniki dwustronne, wykonujące, jak wskazuje nazwa, ruchy w obie strony.  

Firmą zajmującą się sprzedażą podobnych akcesoriów jest Novatech. Na jej katalog składa się siłownik wywrotu, powstały z myślą o samochodach dostawczych, pojazdach specjalnych oraz przyczepach rolniczych. Modele zaprezentowane w asortymencie różnią się od siebie długością całkowitą, skokami tłoczysk, grubością oraz cenami. To wytrzymałe wyroby, które nie wymagają nabywania dodatkowych elementów do mocowania. Są one odporne na pękanie, zarysowania i inne zniszczenia, dzięki czemu odnajdują się w trudnych warunkach i mogą pracować w środowiskach, w których panuje wilgoć.

Siłowniki współpracują z przyczepami różnego typu i odznaczają się solidną konstrukcją. Są to artykuły produkowane na terenie Unii Europejskiej, które mają niezbędne certyfikaty, potwierdzające bezpieczeństwo użytkowania. Do ich zalet zalicza się uszczelnienia tworzone z materiałów poliuretanowych, które zapewniają suchą pracę. Można je doposażać w dodatkowe kołyski lub mocowania.

Produkty, o jakich mowa, cechują się wieloczłonową budową i mają wysuwane części oraz cylindry. To świetne rozwiązanie w przypadku rolników i leśników oraz wszędzie tam, gdzie wykorzystuje się przyczepy rolnicze. Wyposażono je w niezawodne systemy napędzane cieczą, które sprostają wymaganiom każdego użytkownika. Ze względu na niepodatność na zniszczenia mogą pracować z ciężarami wynoszącymi nawet kilka ton. Na klientów czekają sprzęty jedno- lub kilkuczłonowe, nieocenione w branży maszynowej i budowlanej.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://silowniki24.pl/
Dodano: 2022-07-01
Telefon: 660 678 158
Miejscowość: Leszno
Adres: Dożynkowa 35
Kod pocztowy: 64-100

Źródła:
https://silowniki24.pl/Silowniki-wywrotu-wg-zastosowan-c25Podobne Firmy

FivE-biuro
- Poznań
Kaskada Hotel&Restauracja
- Poznań
POLITECHNIKA POZNAŃSKA
- Poznań