Klinika Złotowska dr KubasikGinekomastia w Poznaniu - na czym polega zabieg?


Powiększenie piersi u mężczyzn pojawia się na skutek rozrostu tkanki gruczołowej, włóknistej i tłuszczowej. Często spowodowane jest zaburzeniami hormonalnymi lub przyjmowaniem niektórych leków. Może występować u pacjentów w każdym wieku. Jest zaburzeniem, które wymaga wizyty u specjalisty. Powoduje zmianę wyglądu i asymetrii klatki piersiowej. W Klinice Złotowskiej przyjmowane są osoby, które zmagają się z tego typu nieprawidłowościami. 

W placówce w Poznaniu leczona jest ginekomastia przy użyciu sprawdzonych metod. Zabiegi chirurgiczne są nieskomplikowane i wiążą się z małym ryzykiem wystąpienia skutków ubocznych. Odbywają się zazwyczaj w znieczuleniu miejscowym. Rodzaj terapii jest zależny od charakterystyki schorzenia. Często stosowaną metodą jest odsysanie tłuszczu. Dzięki tej technice można pozbyć się nieestetycznego wyglądu męskich piersi. Liposukcja wiąże się z krótkim czasem rekonwalescencji. Pacjenci mogą wrócić do domu w dniu zabiegu. Inną metodą leczenia jest wykonanie nacięć, które redukują przerośniętą tkankę gruczołową. Specjalista przeprowadza dokładny wywiad z każdym pacjentem. Dzięki temu może dobrać odpowiednią metodę, która pozbędzie się niepożądanych zmian. 

Przerost gruczołu piersiowego prowadzi do powiększenia sutków u mężczyzn. Jest to problem bardzo wstydliwy, który powoduje liczne kompleksy. Nie da się go samodzielnie zlikwidować. Pomocne są odpowiednie zabiegi, które usuwają nieprawidłowości. Przed przystąpieniem do operacji konieczne jest wykonanie diagnostyki, morfologii, badania moczu i USG gruczołów piersiowych. Należy dotrzeć do przyczyn, które doprowadziły do ginekomastii. Dzięki temu można opracować plan terapii, który pomoże pozbyć się nieprawidłowości.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://klinikazlotowska.pl/
Dodano: 2022-07-03
Telefon: 607229933
Miejscowość: Poznań
Adres: Złotowska 63
Kod pocztowy: 60-189

Źródła:
https://klinikazlotowska.pl/ginekomastia/Podobne Firmy

FivE-biuro
- Poznań
Kaskada Hotel&Restauracja
- Poznań
POLITECHNIKA POZNAŃSKA
- Poznań