Biocent Sp. z o.o.Zbiornik retencyjny na wody opadowe – co warto wiedzieć?


Magazynowanie wody deszczowej to doskonały sposób na oszczędność. Zebrana w ten sposób deszczówka może służyć do rozmaitych prac gospodarczych, czyszczenia kostki brukowej, podlewania roślin czy pojenia zwierząt hodowlanych.

Zbiornik retencyjny umożliwia bezpieczne gromadzenie i przechowywanie deszczówki. Ponadto specjalne, bezciśnieniowe, podziemne pojemniki z tworzywa sztucznego umożliwiają zebranie nadmiarowej wody po intensywnych opadach, co zapobiega zalaniu terenu. Poza tym tego typu konstrukcje są lekkie, odporne na korozję oraz łatwe w montażu. Nie wymagają zastosowania żadnego specjalistycznego sprzętu. Sprawdzą się w instalacjach domowych i mniejszych gospodarstwach rolnych. Natomiast egzemplarze betonowe to doskonałe rozwiązanie dla przedsiębiorstw. Umożliwiają magazynowanie dużej ilość wody oraz innych substancji, np. ścieków technologicznych. Poszczególne zbiorniki można od siebie oddzielać specjalnymi przegrodami. Co więcej, żelbetonowe pojemniki są niedrogie i wyjątkowo trwałe, odporne na wszelkiego typu uszkodzenia.

Wysokiej klasy zbiornik retencyjny na wody opadowe można zamówić w firmie Biocent. Przedsiębiorstwo działa na rynku od lat i ma rozbudowaną ofertę, która zawiera modele wykonane z betonu lub tworzywa sztucznego. Asortyment obejmuje modele modułowe, magazynowe, przemysłowe oraz cylindryczne. W sprzedaży znajdują się egzemplarze różnej pojemności (od kilkudziesięciu do nawet kilku tysięcy metrów sześciennych).

Podmiot jest przygotowany na realizację niewielkich zamówień dla klientów indywidualnych oraz dużych i skomplikowanych, pochodzących od zakładów przemysłowych. Niezbędne informacje na temat świadczonych usług można znaleźć na stronie internetowej.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://biocent.com.pl
Dodano: 2022-06-14
Telefon: 517466370
Miejscowość: Lublin
Adres: Do Dysa 5
Kod pocztowy: 20-149

Źródła:
https://biocent.com.pl/zbiorniki-retencyjne/Podobne Firmy

Yasumi Chełm
- Chełm
PolSpray
- Lublin
PolSpray
- Lublin