MAGTOYSCzym są klocki magnetyczne dla dzieci?


W ciągu pierwszych lat życia dzieci nabywają umiejętności, które wpływają na ich rozwój oraz zainteresowania. Nieodłączną częścią codzienności każdego malucha jest zabawa pomagająca się wyciszyć lub pozbyć nadmiaru energii. Obecnie rodzice mają niemalże nieograniczone możliwości zakupu różnego rodzaju zabawek, które rozwijają, pobudzają wyobraźnię i zajmują na długie godziny. Wśród nich znajdują się kostki magnetyczne dla dzieci, które wzbudzają zainteresowanie wśród maluchów i gwarantują wciągającą rozrywkę. Przydają się zwłaszcza podczas chłodnych i deszczowych dni, a ich zaletą, poza niewysoką ceną, jest szeroki wybór. Zabawki te sprawdzają się jako prezent zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców, niezależnie od okazji. Korzystają z nich najczęściej dzieci w wieku przedszkolnym lub nieco starsze.

Układanie kostek magnetycznych nie jest problematyczne. Polega ono na łączeniu ze sobą poszczególnych patyczków oraz kulek, które, jeśli mają te same bieguny magnetyczne, odpychają się od siebie. Tego typu klocki dają możliwość układania płaskich oraz przestrzennych konstrukcji, cyferek, literek oraz figur geometrycznych. Firmą mającą je w katalogu jest Magtoys. To znany dostawca zabawek o doskonałej jakości, które rzadko się niszczą i są bezpieczne w użytkowaniu.

W sklepie udostępniono zestawy, dzięki którym można zbudować pojazdy, zwierzaki, rakiety oraz roboty. Są one przeznaczone dla dzieci powyżej trzeciego roku życia i dają możliwość bawienia się z rówieśnikami lub rodzeństwem. Opisywane klocki można łączyć w dowolne kształty. Zostały one odpowiednio wyprofilowane, co zwiększa wygodę użytkowania i mają zastosowanie terapeutyczne. Poprawiają koncentrację, wyciszają i pomagają radzić sobie ze stresem.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://magtoys.pl
Dodano: 2022-06-07
Telefon: 601 102 601
Miejscowość: Poznań
Adres: Plebańska 4a
Kod pocztowy: 60-653

Źródła:
https://magtoys.pl/kategoria/zabawki/zabawki-magnetyczne/Podobne Firmy

FivE-biuro
- Poznań
Kaskada Hotel&Restauracja
- Poznań
POLITECHNIKA POZNAŃSKA
- Poznań