MAPStalGaraże blaszane na wymiar z oknem - jaka firma podejmuje się takiej realizacji?


Jeśli w planie domu jednorodzinnego nie ma miejsca na wygospodarowanie przestrzeni garażowej, warto pomyśleć o zakupie konstrukcji stawianej osobno. Nie zawsze musi być to nowo postawiony, kosztowny budynek murowany. Jeżeli zamykane i zadaszone pomieszczenie ma służyć tylko jako strefa garażowania lub ewentualnie miejsce przechowywania różnego rodzaju narzędzi, sprawdzi się standardowy blaszak.

Rozwiązanie to, mimo że funkcjonalne, nie zawsze spełnia oczekiwania pod kątem estetyki. Blacha, narażona na oddziaływanie warunków atmosferycznych, nierzadko wypacza się i koroduje. Powstające na jej powierzchni, szpecące plamy rdzy nie wyglądają z pewnością jako ozdoba. Można samodzielnie zabezpieczyć konstrukcję, inwestując swój czas i środki w zakup specjalnych impregnatów, jednak dla wielu osób jest to problematyczne. 

Inną opcją jest wybór dostawcy, który jest w stanie dostarczyć blaszaną podstawę, wypełnienie ścian oraz dach garażu w wersji pokrytej preparatem ochronnym. Taką ofertę przedstawia firma, która ogłasza się na stronie internetowej mapstal.pl. Jej propozycja obejmuje kompleksowe wykonanie zamówienia, od opracowania spełniającego potrzeby klienta projektu aż po dowóz elementów i ich połączenie we wskazanym miejscu.

Kadra dostawcy stara się, by dostępne w ofercie wytwory można było wykorzystywać do różnych celów. Pracownicy przedstawiają więc różne wersje konstrukcyjne, począwszy od standardowych konstrukcji zamykanych dwuskrzydłowo po garaże blaszane z oknem, sprawdzające się jako majsterkownie. Metraż powierzchniowy zależy od zapotrzebowania klienta. Może być to przestrzeń niewielkich rozmiarów, w której mieści się jeden samochód lub też większa strefa na kilka pojazdów.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://www.mapstal.pl
Dodano: 2022-06-14
Telefon: 794 479 390
Miejscowość: Gruszów
Adres: Kawec 31
Kod pocztowy: 32-414

Źródła:
https://www.mapstal.pl/sklep/


Podobne Firmy

prace.edu.pl
- Kraków
Serwis Urządzeń Chłodniczych Kraków
- Wieliczka/Kraków
King Parking Balice
- Cholerzyn