REGNIS SP. Z O.O.Ozdobny kaloryfer - w jakich wnętrzach się sprawdzi?


Czasy, w których grzejniki spełniały jedynie funkcje praktyczne polegające na ogrzewaniu pomieszczeń, należą już do przeszłości. Dziś część z nich jest ciekawą ozdobą pomieszczeń, takich jak łazienki, salony czy sypialnie. Produkuje się je z aluminium lub blachy miedzianej, mosiężnej oraz stalowej. Urządzenia te przyjmują różne kształty i są dostępne w wielu rozmiarach. Ozdobny kaloryfer sprawdza się też w obiektach publicznych, takich jak salony SPA, hotele lub restauracje. Firmą zajmującą się sprzedażą takich artykułów jest Regnis.

Oferuje ona modele o dużej wydajności, które zapewniają przyjemne ciepło w sezonie jesienno-zimowym. Znaczna część z nich ma niezawodne zabezpieczenia antykorozyjne, co sprawia, że odnajdują się w łazienkach oraz innych pomieszczeniach narażonych na działanie wilgoci. Wyposażono je również w odpowiednio wyprofilowane grzałki, w których nie gromadzi się brud. Firma proponuje grzejniki z niezbędnymi atestami, które gwarantują bezpieczeństwo użytkowania niemalże w każdych warunkach.

Dekoracyjne grzejniki to idealna opcja dla osób chcących odmienić swoje mieszkanie lub dom, które  nie są zadowolone z wyglądu zwykłych kaloryferów, przykładowo spotykanych w starszym budownictwie. Ogrzewają one powietrze za pomocą zjawiska konwekcji i gwarantują ciepło w pomieszczeniach. Są doceniane przez cały rok, nie tylko w sezonie grzewczym, a to za sprawą swojego oryginalnego wyglądu.

Do najchętniej zamawianych zalicza się modele metalowe, choć na rynku spotyka się także urządzenia kamienne, a nawet szklane. Niezależnie od materiału wykorzystanego do produkcji przed zakupem grzejnika należy przyjrzeć się jego mocy i wydajności, tak by mieć pewność, że spełni on oczekiwania przyszłych użytkowników. Modele dekoracyjne przyjmują rozmaite odcienie, dlatego przypadną do gustu osobom chcącym zrezygnować z klasycznych białych kaloryferów. Część z nich ma drabinkową konstrukcję, spotykaną głównie w łazienkach. Ułatwia ona wieszanie ręczników lub niewielkich elementów garderoby, które wymagają wysuszenia.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://sklep.regnisgrzejniki.pl
Dodano: 2022-05-18
Telefon: 507 222 874
Miejscowość: Nowy Sącz
Adres: Tarnowska 32
Kod pocztowy: 33-300

Źródła:
https://sklep.regnisgrzejniki.pl/grzejniki-dekoracyjne.htmPodobne Firmy

prace.edu.pl
- Kraków
Serwis Urządzeń Chłodniczych Kraków
- Wieliczka/Kraków
King Parking Balice
- Cholerzyn