AURUS Niepubliczna Szkoła PodstawowaJakie szkoły podstawowe na Ursynowie są godne polecenia?


Poszukując szkoły podstawowej dla swojego dziecka rodzice zwracają uwagę na wiele różnych kwestii, ale na pewno jedną z ważniejszych jest odległość od miejsca zamieszkania. Dzieci uczęszczające do podstawówki nie są jeszcze na tyle samodzielne, by mogły same odbywać długie dystanse, a codzienne dowożenie ich na duże odległości może być kłopotliwe. Z tego powodu mieszkańcy rozległego i nie zawsze bezpiecznego miasta, jakim jest Warszawa, zwykle chcą zapisać swoje dzieci do szkół znajdujących się w ich dzielnicy.

Poszukując takiej placówki na warszawskim Ursynowie, rodzice małych warszawiaków mają do wyboru różne opcje. Przede wszystkim trzeba zdecydować, czy chce się posłać swoje dziecko do szkoły publicznej, czy prywatnej. To drugie rozwiązanie staje się coraz bardziej popularne, tym bardziej że mieszkańcy dużych miast mają łatwy dostęp do takich placówek, czego niestety nie można powiedzieć o osobach pochodzących z małych miejscowości. Warto zatem z dostępnych możliwości korzystać, tym bardziej że w polskich realiach prywatne szkoły na ogół oferują znacznie lepszą jakość usług, bo są zwyczajnie lepiej finansowane niż publiczne placówki. Poza tym jakość usług decyduje o ich bycie.

Jedną z chętniej wybieranych placówek jeśli chodzi o szkoły podstawowe na Ursynowie jest dwujęzyczna Niepubliczna Szkoła Podstawowa AURUS, do której można zapisywać już 6-letnie dzieci. Placówka ta znacznie wyróżnia się na tle innych podmiotów edukacyjnych, także prywatnych, między innymi tym, że kładzie bardzo duży nacisk na naukę angielskiego, jak również oferuje rozwijanie różnego rodzaju zainteresowań dzieci. Duże znaczenie ma między innymi sport. W publicznych placówkach jest to mocno zaniedbywana kwestia, o czym stale alarmują na przykład lekarze, bo jest to prosta droga przede wszystkim do otyłości wśród dzieci. Zajęcia fizyczne w tej szkole są na tyle atrakcyjne, że chętnie oddają się im wszystkie dzieci - nie ma tu mowy o proszeniu rodziców o zwolnienie z w-f-u.

Na tym nie koniec. Bardzo ważną kwestią dla założycieli i podmiotu tej szkoły jest też nauka wzajemnego szacunku. Każde dziecko, które zostanie zapisane do tej placówki, może liczyć na pełną akceptację, ze strony zarówno personelu, jak i rówieśników. Ma to ogromne znaczenie, gdyż w takiej atmosferze dzieci mogą rozwijać się i odkrywać swoją osobowość bez żadnych przeszkód.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://aurus.edu.pl/
Dodano: 2022-05-02
Telefon: 22 641 57 22
Miejscowość: Warszawa
Adres: Poleczki 7
Kod pocztowy: 02-822

Źródła:
https://aurus.edu.pl/Podobne Firmy

TanieMilitaria.pl
- Warszawa
Przedwczesny wytrysk ranking
- Warszawa
Feromarket
- Warszawa