Uni-logistics Sp. z o.o.Magazyn czasowego składowania - krótka charakterystyka


Magazyny służące do przechowywania towarów różnią się od siebie specyfiką oraz sposobem użytkowania. Wśród nich znajduje się magazyn czasowego składowania, w którym ładunki są umieszczane na maksymalnie 90 dni. Wszystkie z nich są szczegółowo kontrolowane, etykietowane, konfekcjonowane i przepakowywane, jeśli zachodzi taka potrzeba. Obiekty te są nieocenione zawsze wtedy, gdy produkty należące do przedsiębiorcy z różnych względów nie przeszły odprawy celnej i nie mają kompletnej dokumentacji. Innymi słowy, przechowywanie towarów w takich magazynach ma miejsce zawsze wtedy, gdy importerzy dokonali zgłoszenia celnego w nieprawidłowy sposób.

Osoby, których ładunki znajdują się w opisywanych obiektach, mogą wykonywać różnego rodzaju czynności dopuszczające je do obrotu. Z reguły oznaczają one przeprowadzanie badań zlecanych przedstawicielom sanepidu czy Inspekcji Handlowej. Niedozwolona jest jednak zmiana opakowań, która jest możliwa jedynie w składzie celnym. Z podobnych magazynów korzystają właściciele firm, którzy nie dopełnili stosownych formalności. Dzięki nim wydłużają czas niezbędny na badania czy opłacenie niezbędnych podatków.

Szeroką wiedzę na temat magazynów czasowego składowania oraz obiektów innych typów o podobnym przeznaczeniu mają specjaliści z Uni-logistics. To prawdziwi fachowcy gwarantujący kompleksowe usługi w niewygórowanych cenach. Na co dzień zajmują się towarami należącymi do klientów, co oznacza, że pomagają w rozładunku oraz innych czynnościach. Dysponują oni przestronnymi i bezpiecznymi obiektami. Interesują się nimi przedsiębiorcy importujący i eksportujący ładunki, które muszą przejść odprawy celne. Korzystają z nich także osoby zlecające dodatkowe badania w stacjach epidemiologicznych.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://unilog.eu
Dodano: 2022-05-09
Telefon: 58 667 99 99
Miejscowość: Gdynia
Adres: Polska 19
Kod pocztowy: 81-339

Źródła:
https://unilog.eu/usluga/obsluga-magazynowa/Podobne Firmy

Malborska Fundacja Rozwoju Regionalnego
- Malbork
Tapestry
- Gdańsk
Stomatolog Tomasz Dzwonkowski
- Tczew