Ł. Słonik Sp. J.Odkryj ciemną stronę mocy - zamów nasiona Dark Devil


Z roku na rok przybywa coraz więcej amatorów kolekcjonowania nasion konopi indyjskiej. Zbieraczy kuszą różne gatunki roślin, które ze względu na swój wyjątkowy charakter stanowią interesujący przedmiot dla entuzjastów tego hobby. Regularnie w najważniejszych europejskich miastach, takich jak Praga, Berlin, Barcelona czy Warszawa, odbywają się targi, w których biorą udział różni wystawcy z całego świata. Znaczny udział w branży mają producenci, których produkty są cenione przez kolekcjonerów z każdego kontynentu. Należą do nich m.in. Dinafem Seeds, Royal Queen Seeds, Dutch Passion, Barney's Farm, Sensi Seeds, Female Seeds, World of Seeds, Eva, Green House Seed Co. i inne. Nasiona kolekcjonerskie, jakie można zamawiać na stronie Grow Seed, są doceniane przez entuzjastów na licznych forach internetowych poświęconych w szczególności tematyce konopnej, znanych doskonale wszystkim osobom żywo interesującym się tym przedmiotem. Opinie dotychczasowych klientów i uczestników tych forów mogą stanowić cenną wskazówkę dla osób, które planują dokonać zakupu jednego z produktów oferowanych na stronie.  

Firma ma swoją siedzibę na wrocławskich Bielanach i prowadzi 3 sklepy stacjonarne w różnych częściach Polski. Oprócz stolicy Dolnego Śląska można je znaleźć w Poznaniu i w Warszawie. Na stronie dostępne są zdjęcia ze sklepów stacjonarnych i różnego typu eventów organizowanych przez sprzedawcę. 

W świecie entuzjastów konopi indyjskiej niezwykle cenione są odmiany pochodzące z górskiego regionu Hindu Kush. Krajobrazy, urozmaicone ciągnącymi się na wiele kilometrów wysokimi łańcuchami pomiędzy Pamirem i Himalajami oraz kilkutysięcznikami, tworzą wyjątkowe warunki dla upraw niektórych gatunków konopi, nadając im tym samym szczególny charakter.  Z połączenia odmiany pochodzącej z tego regionu i odmian automatycznych powstała krzyżówka Dark Devil Auto, której nasiona są szczególnie cenione i poszukiwane przez kolekcjonerów. Na stronie można zamówić opakowania producenta Sweet Seeds zawierające po 3, 5, 25, 100 oraz 500 sztuk nasion.

Robiąc zakupy na stronie nie należy zapominać o tym, że polskie prawo zakazuje kiełkowania i hodowania konopi z nasion. Są one przeznaczone do celów kolekcjonerskich i dystrybutor nie ponosi odpowiedzialności za wykorzystywanie ich niezgodnie z tym charakterem. 

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://growseed.pl/
Dodano: 2022-04-16
Telefon: 731829829
Miejscowość: Bielany Wrocławskie
Adres: Słoneczna 4
Kod pocztowy: 55-040

Źródła:
https://growseed.pl/sweet-seeds-dark-devil-auto
https://pl.wikipedia.org/wiki/Konopie


Podobne Firmy

Penilarge - Grupa Intymnosc.pl
- Warszawa
DCP Badania
- Wrocław
Sweetcake.com.pl
- Wrocław