Francepol Sp. z o.o.Transport ładunków konwencjonalnych – na czym polega?


Firma Francepol zajmuje się transportem na terenie Polski oraz innych krajów Unii Europejskiej, a także Ukrainy. W zakresie jej usług znajduje się przewóz całopojazdowy, przeznaczony głównie dla wyrobów wielkogabarytowych, jak i drobnicowy. Do tego ostatniego zalicza się między innymi transport ładunków konwencjonalnych, który obejmuje gotowe produkty, umieszczone w opakowaniach i przeznaczone do sprzedaży. Różnią się one od siebie pod względem wagi i rozmiarów. Przedsiębiorstwo uzyskało liczne certyfikaty, w tym odznaczenie potwierdzające wysoką jakością świadczenia usług. Na rynku działa od 1995 roku. Wieloletnie i różnorodne doświadczenie pozwala na realizację różnego rodzaju zleceń, dla producentów z wielu dziedzin.

Przez wiele lat firma zajmowała się obsługą supermarketów. Specjalizowała się między innymi w przewozie produktów świeżych, takich jak owoce i warzywa. Obecnie świadczy usługi przewozu towarów każdego typu. Przedsiębiorstwo zatrudnia specjalistów w dziedzinie przewozu towarów, w tym mechaników, kierowców oraz logistyków. Cała flota przechodzi regularne kontrole techniczne, a niektóre z pojazdów są wyposażone w wózki widłowe, co daje pewność względem ich wysokiej sprawności. Pracownicy doskonale wiedzą, w jaki sposób prawidłowo ułożyć produkty w środku pojazdu oraz jak zabezpieczyć je podczas transportu. Jest to szczególnie istotne w przypadku przewozu wyrobów konwencjonalnych w wersji drobnicowej. Należą do nich różnego rodzaju mąki, pasze, a także żwir, węgiel oraz materiały chemiczne. Wówczas niezbędne jest dokładne oczyszczenie wywrotki lub silosa.

Przedsiębiorstwo zapewnia swoim klientom wsparcie na każdym etapie realizacji zlecenia, zaczynając od doboru odpowiedniego pojazdu. Klienci mają zapewnioną kompleksowa pomoc w wypełnieniu odpowiednich formalności w tym uzyskaniu niezbędnych pozwoleń. Przedsiębiorstwo dba o to, aby transport odbywał się zgodnie z prawem obowiązującym na terenie danego kraju. Dzięki temu transport jest realizowany bezpiecznie oraz zgodnie z określonym terminem.

Firma stale się rozwija, między innymi poprzez zakup nowych pojazdów. Aktualnie dysponuje kilkuset ciężarówkami, z czego każda jest dokładnie kontrolowana pod względem stanu technicznego. W ostatnich latach uzyskała liczne wyróżnienia na poziomie lokalnym i krajowym.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://francepol.com/pl
Dodano: 2022-05-26
Telefon: 683258343
Miejscowość: Stary Kisielin
Adres: Zatorze 9
Kod pocztowy: 66-002

Źródła:
https://francepol.com/pl/przewoz-ladunkow-drobnicowych


Podobne Firmy

STIER S.C.
- Gorzów Wielkopolski
Tartak Rybojady Lidia Kapała
- Rybojady
Węgier Glass
- Żary