REHA BŁOCHPlatformy schodowe dla osób niepełnosprawnych w Poznaniu


Udogodnienia dla osób niepełnosprawnych w postaci wind czy różnego rodzaju platform i podnośników powinny być już niemal standardem w obiektach użyteczności publicznej. Niestety nadal wielu niepełnosprawnych poruszających się na wózkach inwalidzkich żali się, że w niektórych miejscach takich rozwiązań nadal nie ma lub też nie działają prawidłowo. Poza odpowiednim dopasowaniem i montażem sprzętu właściciele budynków powinni zadbać o regularny serwis tego typu urządzeń, ponieważ często są one wyłączone z użytku, przez co normalne funkcjonowanie niepełnosprawnych jest wręcz niemożliwe. Mowa tutaj w szczególności o takich miejscach jak stacje kolejowe, galerie handlowe czy miejskie urzędy i uczelnie.

Największą popularnością jeśli chodzi o rozwiązania dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich są specjalistyczne platformy schodowe dla osób niepełnosprawnych. Na stronie poznańskiej firmy REHA BŁOCH można zapoznać się z ofertą nowoczesnych platform - na szynie prostej oraz posiadających tzw. tor liniowy (sprawdzi się w przypadku wielokondygnacyjnych budynków). 

Tego rodzaju rozwiązania są przede wszystkim bardzo proste w montażu i nie zajmują zbyt dużo miejsca (po złożeniu). Dodatkowo nie kolidują z pozostałą częścią schodów, z której mogą korzystać inni użytkownicy obiektu. Platformy są również łatwe w samodzielnej obsłudze i posiadają odpowiednie zabezpieczenia, gwarantując pełen komfort transportowanym osobom. Poznańska marka chętnie służy wsparciem przy wyborze odpowiedniego modelu platformy schodowej z uwzględnieniem rodzaju użytkowanego budynku i dostępnego miejsca. Pracownicy zajmą się dowozem i montażem zamówionego urządzenia wraz z przeszkoleniem z obsługi platformy. 

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://www.rehabloch.pl/
Dodano: 2022-02-24
Telefon: 61 842 35 46
Miejscowość: Poznań
Adres: Szarych Szeregów 25
Kod pocztowy: 60-462

Źródła:
https://www.rehabloch.pl/
https://pl.wikipedia.org/wiki/Krzes%C5%82o_schodowe


Podobne Firmy

FivE-biuro
- Poznań
Kaskada Hotel&Restauracja
- Poznań
POLITECHNIKA POZNAŃSKA
- Poznań