Viktor ŻenniCzym jest metoda Zenni?


Elektrostymulacja Zenni to chętnie stosowana metoda leczenia w medycynie fizykalnej. Bazuje na wykorzystywaniu prądu impulsowego o różnym natężeniu, który stymuluje narządy wewnętrzne, takie jak nerki, wątroba, trzustka i mózg. Wpływa także na kończyny górne i dolne, mózg oraz centralny układ nerwowy. Metoda Zenni jest pomocna w likwidowaniu wielu chorób, ponieważ w trakcie stymulacji przywraca naturalne potencjały elektryczne komórek. Ponadto pobudza układ nerwowy i hormonalny, wykazuje działanie przeciwbólowe i przeciwzapalne, zmniejsza napięcie mięśni oraz rozszerza naczynia krwionośne. Urządzenia stosowane w profesjonalnych gabinetach mają certyfikaty UE, dzięki czemu zabiegi z ich wykorzystaniem są bezpieczne.

Wszystkie osoby chcące zapisać się na takie szkolenie mogą zapoznać się z informacjami umieszczonymi na stronie zenniviktor.pl. Są one prowadzone przez wynalazcę tej metody, który przekazuje informacje w sposób jasny i zrozumiały dla słuchaczy. Zabiegi są bezbolesne, ponieważ pacjent odczuwa jedynie delikatne mrowienie. Terapia ta reguluje pracę tarczycy, likwiduje niewielkie guzki i stymuluje mózg. W praktyce oznacza to, że łagodzi objawy depresji, autyzmu, nerwicy i choroby Parkinsona. Uczęszczają na nią pacjenci po wylewie oraz osoby z zapaleniem pęcherza moczowego lub żołądka.

To świetne rozwiązanie dla osób chcących wzmocnić ogólną odporność organizmu i uchronić się przed infekcjami pojawiającymi się szczególnie jesienią i zimą. Metoda poprawia krążenie krwi i limfy, przyspiesza procesy przemiany materii i niweluje obrzęki. Pobudza też procesy naprawcze w układzie nerwowym oraz gruczołach wydzielania wewnętrznego. Tego typu terapia sprawdza się zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn, niezależnie od wieku.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: http://www.zenniviktor.pl/
Dodano: 2022-03-04
Telefon: 726671849
Miejscowość: Ciechocinek
Adres: Kopernika 6A
Kod pocztowy: 87-720

Źródła:
http://www.zenniviktor.pl/Autor: Amelia BąkPodobne Firmy

Penilarge - Grupa Intymnosc.pl
- Warszawa
DCP Badania
- Wrocław
Sweetcake.com.pl
- Wrocław