F.H.U Interbis Mirosław WalenciakEkran projekcyjny - jaki wybrać?


Firma przedstawiona na stronie tanietablice.pl zajmuje się produkcją różnego rodzaju narzędzi, które służą do wyświetlania prezentacji i projekcji. W ofercie znajduje się wysokiej jakości ekran projekcyjny, który może być stosowany w sali o każdej wielkości, od biura po salę lekcyjną czy aulę wykładowa. Świetnie sprawdzi się również do kina domowego. Sklep oferuje szeroki wybór różnorodnych modeli, w tym ekrany przenośne, ramowe oraz przeznaczone do zabudowy. Współpracuje jedynie z zaufanymi producentami, w tym z firmami takimi jak 2x3, AVtek czy NOBO.

Coraz większym powodzeniem cieszą się ekrany przenośne, które można z łatwością transportować z miejsca na miejsce. Doskonale sprawdzają się na różnego rodzaju wydarzenia terenowe. Do wyboru są aż trzy różne modele, w tym ekrany stołowe, podłogowe oraz wykonane na trójnogu.

Narzędziem wykonanym na imprezy plenerowe są ekrany w wersji ramowej. Umieszcza się je w specjalnym futerale, który ułatwia transport wyposażenia, a także chroni go przed uszkodzeniami w trakcie przenoszenia. Zamawiający mogą zdecydować się także na modele do zabudowy sufitowej, w których konstrukcji wykorzystano specjalną technologię zmniejszającą hałasy generowane przez silnik oraz wibracje powstające na styku kasety z sufitem lub stropem. Zapewnia to doskonałą jakość dźwięku podczas projekcji.

Na stronie internetowej sklepu znajduje się wiele innych sprzętów przeznaczonych do organizacji prezentacji oraz innych wydarzeń. Do wyboru są między innymi monitory interaktywne, a także stojaki i komputery, które są do nich dostosowane. W razie wątpliwości co do wyboru odpowiedniego wyposażenia przedsiębiorstwo zapewnia klientom profesjonalne doradztwo w tym zakresie.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://www.tanietablice.pl
Dodano: 2022-02-23
Telefon: 791 744 149
Miejscowość: Środa Wielkopolska
Adres: os. Jagiellońskie 42
Kod pocztowy: 63-000

Źródła:
https://www.tanietablice.pl/27-ekrany-projekcyjne
https://pl.wikipedia.org/wiki/Ekran_projekcyjny

Podobne Firmy

FivE-biuro
- Poznań
Kaskada Hotel&Restauracja
- Poznań
POLITECHNIKA POZNAŃSKA
- Poznań