Psycholog dziecięcy Magdalena Lange-RachwałPomoc psychologiczna Poznań | https://www.psycholog-dladziecka.pl


Dobry rodzic, dla którego szczęście dziecka jest najważniejsze, dokłada wszelkich starań, aby nikt nie skrzywdził jego pociechy. Niestety niektórzy młodzi ludzie nie lubią rozmawiać o swoich problemach i, co najgorsze, potrafią świetnie udawać, a także doskonale ukrywać to, iż mają kłopoty. Jeżeli rodzice zauważą jednak, że coś niepokojącego dzieje się z ich dzieckiem, powinni oni spróbować z nim porozmawiać. Zaleca się też wizytę w gabinecie psychologa, który podczas sesji z pacjentami stosuje różne metody mające na celu wybadanie, w czym tkwi problem. Nierzadko bywa, iż młodemu człowiekowi łatwiej jest opowiedzieć o kłopotach obcej osobie budzącej zaufanie, niż rodzicom.

Osoby, które są zainteresowane ofertą psychologa z Poznania, mogą odwiedzić internetową stronę psycholog-dladziecka.pl. Tam zapoznają się bliżej z ofertą Magdaleny Lange-Rachwał. Jest ona psychologiem, który pomaga nie tylko dzieciom, ale też nastolatkom. Spotyka się również z rodzicami, by udzielić im cennych wskazówek dotyczących niesienia wsparcia dziecku.

Kiedy warto zwrócić się do psychologa? Jednym z powodów, dla którego warto wybrać się do gabinetu specjalisty, są problemy edukacyjne. Młody człowiek może mieć trudności z przyswajaniem materiałów na skutek kłopotów z koncentracją, dysleksji, jak również posługiwania się złymi technikami uczenia się.

Dziecko, które wpadło w tzw. złe towarzystwo, może zmienić się o 180 stopni. Nawet jeżeli wcześniej pragnęło codziennego kontaktu z rodzicami, teraz może ono uciekać przed nimi, zamykając się w swoim pokoju, robić różne rzeczy wbrew ich woli, wymykać się z domu, wagarować i nie tylko. Często rodzicom jest trudno wpłynąć na zmianę jego zachowania, dlatego też mogą oni udać się po wsparcie do specjalisty.

Pomoc psychologiczna udzielana w Poznaniu dedykowana jest także dzieciom i młodzieży z zaburzeniami odżywiania (np. anoreksja, bulimia). Niechęć do własnego ciała zazwyczaj wynika z braku pewności siebie oraz z poczucia bycia gorszym.

W jakiej sytuacji można jeszcze zwrócić się po pomoc do gabinetu psychologa? Tego osoby zainteresowane dowiedzą się, udając się na powyższą stronę.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://www.psycholog-dladziecka.pl
Dodano: 2019-01-25
Telefon: +48 505 043 763
Miejscowość: Poznań
Adres: Ratajczaka 35
Kod pocztowy: 61-816

Źródła:
https://www.psycholog-dladziecka.plPodobne Firmy

FivE-biuro
- Poznań
Kaskada Hotel&Restauracja
- Poznań
POLITECHNIKA POZNAŃSKA
- Poznań