"Galmet Sp.z o.o." Sp. K.Gdzie kupić ekonomiczną i wydajną pompę ciepła?


Pogarszająca się jakość powietrza, a także coraz wyższe koszty utrzymania budynku zmuszają do poszukiwania nowych, proekologicznych i oszczędnych rozwiązań wielu właścicieli domów. Wymiana starych, zatruwających środowisko urządzeń staje się koniecznością, tym bardziej że i zasoby paliw kopalnych sie kurczą, a jeśli są, to ich wydobycie staje się nieopłacalne. 

Chcąc do minimum ograniczyć koszty ogrzewania, warto zainteresować się produktami marki Galmet, która od kilkudziesięciu lat ma status lidera na rynku, jeśli chodzi projektowanie i konstruowanie nowoczesnych urządzeń z ekologicznymi rozwiązaniami. Wśród cieszących się doskonałymi opiniami produktów tej firm jest pompa ciepła pracująca w systemie powietrze-woda, pozwalająca na znaczne obniżenie wydatków na ogrzewanie domu i C.W.U.

Znajdujące się w ofercie urządzenia tego typu o różnej mocy należą do pomp niskotemperaturowych. Montowane są na zewnątrz, a ich instalacja nie wymaga wykonywania żadnych odwiertów, koniecznych przy pompach gruntowych. Wykonuje się tylko przyłącza hydrauliczne i elektryczne. Urządzenia te mają 5-letnią gwarancję producenta. Zasada ich działania jest prosta i polega na zamianie energii pobranej z powietrza w ciepło potrzebne do ogrzania domu. W zależności od mocy, może ogrzać nie tylko dom i CWU, ale też wodę w basenie.

Warto wiedzieć, że do jej atutów należą:

  • klasa efektywności energetycznej A++,
  • zakres pracy do -20º C,
  • zdalne sterowanie z modułem internetowym,
  • automatyczny system odszraniania parownika,
  • elektroniczna pompa obiegowa,
  • termostat pokojowy.

Pełen opis urządzenia dostępny jest na stronie producenta. Jest to rozwiązanie wydajne, ekologiczne i ekonomiczne, dlatego warto zastanowić się nad jego zakupem.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://galmet.com.pl/
Dodano: 2022-01-24
Telefon: +48 77 403 45 00
Miejscowość: Głubczyce
Adres: Raciborska 36
Kod pocztowy: 48-100

Źródła:
https://galmet.com.pl/pl/podkategoria/pompy-powietrze-woda-do-cwu-i-co
https://pl.wikipedia.org/wiki/Pompa_ciep%C5%82a

Podobne Firmy

Proinspect Group Marek Złoto
- Opole
Graintech Sp. z o.o.
- Skarbimierz-Osiedle
Apteka Urtica
- Kędzierzyn-Koźle