AKP PROGRESS Spółka z o.o.Czy możliwa jest modernizacja piaskarek pneumatycznych DOZAMET?


Poszukując firmy, która zajmuje się sprzedażą urządzeń do obróbki różnych elementów metalowych do malowania lub wygładzania i wyrównywania powierzchni z tworzyw, gumy itp, warto zainteresować się ofertą przedsiebiorstwa z linku akpprogress.pl. Jest to firma zbudowana na tradycjach zakładów działających tam wcześniej, które cenione były za innowacyjność i doskonałą jakość produkowanych maszyn. Obecnie produkowane urządzenia są nie mniej funkcjonalne, niezawodne i trwałe, a także bardziej zaawansowane technologicznie. Dlatego kupowane są nie tylko przez polskich, ale też zagranicznych klientów.

Asortyment tego producenta jest niezwykle bogaty i może zostać wykorzystany w wielu branżach. Wszędzie tam, gdzie konieczne jest usunięcie zanieczyszczeń i skaz z różnych materiałów, sprawdzą się doskonałej jakości piaskarki pneumatyczne o ponadprzeciętnej trwałości. Zakład, który je produkuje, współpracuje z wieloma jednostkami naukowymi, inwestuje w nowoczesny park maszynowy i ma świetną kadrę konstruktorów, dlatego jego maszyny zdobyły taką renomę. Wspomniane piaskarki spiszą się doskonale w:

  • wielu warsztatach mechanicznych,
  • firmach zajmujących się blacharką,
  • zakładach przemysłowych.

Urządzenia te są proste w obsłudze i całkowicie bezpieczne. Wykorzystują one energię kinetyczną, dzięki której ścierniwo wyrzucane jest przez dysze z ogromną siłą, odrywając wierzchnią warstwę z oczyszczanego materiału. W zależności od rodzaju obrabianego materiału ścierniwo może mieć różną gradację. Przy ich pomocy można oczyszczać:

  • stal,
  • żeliwo,
  • staliwo,
  • szkło,
  • kamień,
  • tworzywa sztuczne,
  • gumę.

Firma ta ma również ofertę dla przedsiębiorstw wykorzystujących maszyny zakładu DOZAMET Nowa Sól, z którego wyrosła. Doskonale wie, że w wielu z nich ciągle działają jego urządzenia, dlatego oferuje ich modernizację i kompleksowe przeglądy wraz z dostarczeniem części zamiennych. Jest to solidny partner, dbający o najwyższą jakość produktów i usług. Pragnąc skorzystać z jego oferty, wystarczy skontaktować się z przedstawicielem firmy.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://akpprogress.pl/
Dodano: 2022-01-22
Telefon: 696 666 533
Miejscowość: Nowa Sól
Adres: K. Szymanowskiego 1C
Kod pocztowy: 67-100

Źródła:
https://akpprogress.pl/piaskarki-pneumatyczne/Podobne Firmy

STIER S.C.
- Gorzów Wielkopolski
Tartak Rybojady Lidia Kapała
- Rybojady
Węgier Glass
- Żary