ABRA PACKJakie produkty pakuje kapsułkarka?


Przedsiębiorstwo Abra Pack rozpoczęło swoją działalność w 2013 roku od sprzedaży maszyn i urządzeń do pakowania i konfekcjonowania produktów dla zakładów z wielu branż. Szybko rozwinęło swoją działalność i obecnie w dziesiątkach przedsiębiorstwach produkcyjnych działają pochodzące od niego pionowe maszyny pakujące. Ma ono też wiele urządzeń w stałej ofercie.

Jednym z najnowocześniejszych sprzętów, cieszących się ogromnym powodzeniem, jest kapsułkarka, pozwalająca na napełnianie kapsułek produktami sypkimi i w postaci granulatów z wielu branż z zachowaniem najwyższych standardów jakości. W zależności od potrzeb zakładu urządzenie to może zostać dostosowane do pracy automatycznej lub półautomatycznej. Większość zakładów wybiera tę pierwszą wersję, ponieważ pozwala ona na znaczne przyspieszenie produkcji. Na stronie firmy można znaleźć film ukazujący pracę tego urządzenia.

Do jego najważniejszych cech można zaliczyć między innymi:

  • możliwość aplikacji proszków i granulatów,
  • wydajność od 15000 do 400 000 kapsułek na godzinę,
  • wymienne matryce pod każdy rozmiar kapsułki,
  • prostą obsługę i intuicyjny panel sterowania.

Urządzenie to wykonane jest ze stali nierdzewnej, dzięki czemu bez problemu może być wykorzystywane do pakowania produktów żywnościowych. Ma solidną konstrukcję, spełniającą normy GMP. Wyposażone jest także w system odpylający.

Dostępne tam kapsułkarki doskonale sprawdzą się między innymi w przemyśle spożywczym, zielarskim, farmaceutycznym i do pakowania suplementów diety. Usprawnią one proces produkcji i konfekcjonowanie tabletek. Wyposażone w dozowniki, precyzyjne odmierzają ilość produktu zatem producent może mieć pewność, że w każdej kapsułce jest go tyle samo. Poza kapsułkarkami w ofercie firmy dostępne są także inne urządzenia, pozwalające na pełne wyposażenie linii do produkcji i pakowania. Można tam np. kupić niezawodne urządzenia pozwalające na pakowanie próżniowe. Wszystkie te maszyny bez problemu dają się dopasować do oczekiwań klienta, jak również do potrzeb jego firmy.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://abrapack.com.pl/
Dodano: 2022-02-03
Telefon: +48 605 032 830
Miejscowość: Gądki
Adres: Firmowa 8
Kod pocztowy: 62--02

Źródła:
https://abrapack.com.pl/kapsulkarki/


Podobne Firmy

FivE-biuro
- Poznań
Kaskada Hotel&Restauracja
- Poznań
POLITECHNIKA POZNAŃSKA
- Poznań