SQMSTUDIO PIETROWSKI SPÓŁKA JAWNAFilmy korporacyjne - dla jakich branż?


Jednym z najważniejszych aspektów wpływających na rozwój i postrzeganie przez otoczenie danego przedsiębiorstwa jest skuteczna reklama. Jedną z jej odmian są odpowiednio opracowane i wyreżyserowane filmy korporacyjne. Tego typu rozwiązanie jest dedykowane biznesom reprezentującym każdą dziedzinę, od przemysłu po usługi. Uznawane jest za nowoczesną formę promocji, z którą można łatwo i szybko dotrzeć nie tylko do docelowego grona odbiorców, ale także do nowych, potencjalnych klientów.

Korzyści z wykorzystania filmów korporacyjnych są bardzo duże i dostrzega je wielu współczesnych przedsiębiorców. Doceniają w szczególności możliwość modyfikacji treści w taki sposób, by odpowiadała zarówno obecnym potrzebom, jak i długofalowemu zapotrzebowaniu. Wartą podkreślenia cechą takiego przekazu jest jego uniwersalność. Wspomniane rozwiązanie może być z powodzeniem wykorzystywane do promocji każdego rodzaju produktu, świadczenia, programu czy technologii. Jest to krótka forma informacyjna, która lepiej zapada w pamięć niż wykład lub nawet rozmowa.

Dużym plusem powyższych filmów jest fakt, że wykorzystują one jako nośnik informacji obraz uzupełniony wrażeniami dźwiękowymi, natomiast w mniejszym stopniu korzystają ze słów (co najwyżej z krótkich, łatwo wpadających w pamięć sloganów). Jest to celowe działanie, oddziałujące na zmysł wzroku u odbiorcy. Większość ludzi na świecie to tak zwani wzrokowcy, którzy lepiej przyswajają przekaz w formie wizji, niż audio. 

Obecnie przedsiębiorcy mogą skorzystać z fachowej pomocy przy tworzeniu filmów korporacyjnych. Swoją ofertę jako realizator tego typu usług przedstawia firma How How Pietrowski sp.j. z Poznania. Jej kadrę stanowi grupa doświadczonych fachowców, którzy doskonale rozumieją, jak istotne dla właściciela biznesu jest odpowiednie zaprezentowanie się (zarówno w swoim otoczeniu, jak i w sytuacji rozszerzania działalności rynkowej na nowe sektory i pozyskiwanie klientów). Jako profesjonaliści korzystają z nowoczesnego sprzętu do nagrywania obrazu i dźwięku oraz ich późniejszego zgrywania i montażu. Każda realizacja poparta jest wnikliwym wywiadem z klientem na temat jego wizji filmu, dlatego gotowy produkt w pełni odpowiada jego oczekiwaniom. Firma zaprasza do zapoznania się z ofertą przedstawicieli biznesowych z każdego rodzaju branży.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://howhow.pl/
Dodano: 2021-12-21
Telefon: 616661226
Miejscowość: Poznań
Adres: Reymonta 15
Kod pocztowy: 60-791

Źródła:
https://howhow.pl/produkcja-filmow-korporacyjnychPodobne Firmy

FivE-biuro
- Poznań
Kaskada Hotel&Restauracja
- Poznań
POLITECHNIKA POZNAŃSKA
- Poznań