Centrum Szkoleniowe WspólnaKurs szwedzkiego online - zapisy w Centrum Europejskim


Znajomość języka obcego nawet tylko w stopniu komunikatywnym daje większą swobodę podróżowania i poznawania kultury kraju, w którym jest on używany. Dzięki niej można się czuć niezależnym, a i mieszkańcy patrzą na obcokrajowca posługującego się ich językiem z większą przychylnością. Osoby zainteresowane nauką języków obcych z pewnością zainteresują się ofertą, jaką ma Centrum Europejskie, organizujące kursy rzadkich języków europejskich i orientalnych.

Wśród oferty jest także kurs szwedzkiego prowadzony online, w którym może uczestniczyć 4-8 osób. Nie jest to nazbyt popularny język, ale jego znajomość może przynieść wiele korzyści. Zajęcia prowadzą sympatyczni lektorzy z dużym doświadczeniem i bogatą wiedzą językową, zdobywaną zarówno w Polsce, jak i za granicą. Osoby te starają się tak prowadzić zajęcia, aby aktywizować osoby uczestniczące w kursie. Dzięki temu, że są to niewielkie grupy, nauka jest niezwykle komfortowa i efektywna. Lektorzy pracują na oryginalnych materiałach dydaktycznych oraz autorskich programach, opracowanych we współpracy z metodykami. Choć język szwedzki nie należy do łatwych, to z pewnością wcześniejsza nauka angielskiego czy niemieckiego znacznie ułatwi przyswojenie sobie słownictwa i gramatyki szwedzkiej. 

Na stronie internetowej firmy można znaleźć informacje dotyczące lektorów uczących na różnych poziomach zaawansowania, a także terminarz zajęć i cennik kursu. Jeżeli dana osoba dopiero rozpoczyna naukę szwedzkiego z pewnością trafi do grupy najniższej, jednak jeśli miała już styczność z językiem, warto, aby wykonała test poziomujący, który pozwoli zakwalifikować ją do odpowiedniej grupy, o czym również można się dowiedzieć z informacji podanych na stronie. 

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://ce.edu.pl/
Dodano: 2021-12-12
Telefon: 665 01 77 77
Miejscowość: Warszawa
Adres: Wspólna 56
Kod pocztowy: 00-686

Źródła:
https://ce.edu.pl/kursy/grupowe/szwedzkiPodobne Firmy

TanieMilitaria.pl
- Warszawa
Przedwczesny wytrysk ranking
- Warszawa
Feromarket
- Warszawa