SŁOWIŃSCY SP. J.Sprzedaż okien w Poznaniu – jaką firmę wybrać?


Okna oraz drzwi to elementy wyposażenia, które wymienia się rzadko, dlatego też warto zainwestować w produkty od sprawdzonej firmy. Doskonałym wyborem jest skorzystanie z usług renomowanego przedsiębiorstwa Słowińscy. Producent działa w branży od lat i może się pochwalić setkami zadowolonych klientów i rozbudowaną ofertą najwyższej klasy stolarki okiennej. Sprzedaż okien jest prowadzona w Poznaniu. Produkty są wykonane z porządnych materiałów, drewna, PCV, aluminium. Dzięki zaawansowanej technologii produkowane okna są szczelne,  odporne na uszkodzenia mechaniczne, promieniowanie ultrafioletowe.

Dużym zainteresowaniem wśród klientów cieszą się zwłaszcza modele drewniano-aluminiowe. Artykuł charakteryzuje się estetycznym wyglądem i jest łatwy w utrzymaniu w czystości, nie wymaga regularnej konserwacji. Poza tym okno odznacza się doskonałymi parametrami cieplnymi, co wpływa na obniżenie rachunków za ogrzewanie. Produkty są dostępne w rozmaitych kolorach. Klient może także wybrać gatunek drewna. Z pewnością wiele osób będzie zainteresowanych również nowoczesnymi balkonami przesuwnymi, które produkuje firma. Innowacyjne rozwiązania technologiczne umożliwiły stworzenie balkonu, który można swobodnie przesuwać na szynach nawet przy ramie o wysokości 3 m. Szkło może zostać zainstalowane bezpośrednio w progu, co pozwala na zwiększenie rozmiaru szkła. Jest to istotne w przypadku, gdy inwestor chce zwiększyć ilość światła docierającą do pomieszczenia.

Szczegółowe informacje na temat poszczególnych artykułów można znaleźć na stronie internetowej. Osoby zainteresowane mogą liczyć na profesjonalne doradztwo, pomoc w doborze najlepszej opcji. Warto skorzystać z usług sprawdzonego producenta.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://oknaslowinscy.pl
Dodano: 2021-12-01
Telefon: 61 868 88 86
Miejscowość: Poznań
Adres: Międzychodzka 6
Kod pocztowy: 60-371

Źródła:
https://oknaslowinscy.pl/Podobne Firmy

FivE-biuro
- Poznań
Kaskada Hotel&Restauracja
- Poznań
POLITECHNIKA POZNAŃSKA
- Poznań