JSystems Sp. z o.o.Szkolenie Power BI - korzyści dla pracodawcy


W wielu organizacjach wykorzystuje się nowoczesne programy, dzięki którym znacznie łatwiej jest zarządzać dysponowanymi danymi firmy. Specjalne oprogramowanie jest często wykorzystywane podczas tworzenia szczegółowych analiz i raportów na temat działania danego podmiotu. Jednak, aby w pełni móc wykorzystać narzędzie jakim jest Microsoft Power BI należy dogłębnie poznać jego możliwości i dostępne funkcje. Najlepiej zapisać więc pracowników zajmujących się analizą danych w przedsiębiorstwie na zamknięte szkolenie Power BI. 

Tego rodzaju kurs jest prowadzony zdalnie oraz w trybie stacjonarnym przez znaną markę szkoleniową działającą pod nazwą JSystems. Zajęcia odbywają się w niewielkich grupach i są organizowane przez doświadczonych trenerów. Co ważne, przez większość szkolenia uczestnicy wykonują samodzielne zadania, ponieważ dla organizatorów najważniejsza jest praktyka. Na firmowej stronie można zapoznać się ze szczegółowym opisem każdego z proponowanych kursów. Klienci mają do wyboru następujące pakiety z podziałem na stopień zaawansowania oraz zakres szkoleń:

  • Power BI - pulpit analityka i managera,
  • Power BI - pulpit analityka i managera + SQL,
  • zaawansowana analiza danych w Power BI - DAX + M,
  • przygotowanie do egzaminu - EXAM DA-100: Analyzing Data with Microsoft Power BI.

Na stronie dostępne są również najbliższe terminy organizowanych warsztatów wraz z proponowanymi cenami (szkolenia online są tańsze). 

Warto zapoznać się także z wieloma innymi kursami dostępnymi w ofercie cenionej firmy. Przedsiębiorcy mogą wybrać spośród takich kategorii jak m.in. bazy danych, programowanie, a także konteneryzacja i OS. Marka proponuje również gotowe pakiety szkoleniowe w atrakcyjnych cenach.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://jsystems.pl
Dodano: 2021-11-19
Telefon: 222995369
Miejscowość: Warszawa
Adres: Żelazna 59a
Kod pocztowy: 00-848

Źródła:
https://jsystems.pl/szkolenia-power-bi;power_bi.szczegolyPodobne Firmy

TanieMilitaria.pl
- Warszawa
Przedwczesny wytrysk ranking
- Warszawa
Feromarket
- Warszawa