Wally - piękno dekoracjiZastosowanie tablic szklanych


Dodatki znajdujące się w domach lub mieszkaniach mogą być nie tylko estetyczne, ale funkcjonalne. Dowodem na to są produkty zaprezentowane na stronie wally.com.pl. Firma, do której ona należy, zapewnia doskonałą jakość wszystkich artykułów, takich jak szklana tablica. Znajduje ona zastosowanie w budynkach prywatnych oraz publicznych, co oznacza, że spotyka się ją na uczelniach czy w biurowcach. Służy ona do zapisywania treści, dlatego bywa wykorzystywana podczas szkoleń i konferencji. Dodatki tego typu występują w kilku rozmiarach, dlatego dopasowanie ich do metrażu danego wnętrza jest bardzo łatwe.

 

Opisywane produkty są uznawane za nowocześniejszą alternatywę dla tablic kredowych. Interesują się nimi między innymi osoby borykające się z alergiami. Brak konieczności używania kredy sprawia, że powietrze staje się wolne od pyłków. Tablice są sprzedawane wraz z niewielkimi gąbkami, a pisze się po nich markerem. Firma proponuje modele magnetyczne w kolorze białym, które prezentują się elegancko i odnajdują się niemalże w każdym pomieszczeniu.


Warto podkreślić, że szklane tablice sprawdzają się także w warunkach domowych. Ułatwiają bowiem organizację codziennych spraw i zmniejszają ryzyko zapomnienia o ważnym spotkaniu czy wizycie u lekarza. Zapewniają rozrywkę najmłodszym, którzy mogą bawić się w szkołę, rysować i pisać. Do produkcji takich dodatków wykorzystano materiały o doskonałej jakości. Jest to przede wszystkim szkło hartowane o odpowiedniej grubości, które jest o wiele bezpieczniejsze w porównaniu do szkła zwykłego.


Materiał ten rzadko pęka, a jeśli dojdzie do stłuczenia, wówczas nie rozpryskuje się na ostro zakończone kawałki, dzięki czemu ryzyko skaleczenia się jest bliskie zeru. Tablice wyposażono także w ocynkowane blaszki, co sprawia, że na ich powierzchnię można przyczepiać magnesy. Są one zawieszane na ścianach, choć niektórzy stawiają je na specjalnych stojakach o stabilnej konstrukcji. To wytrzymałe dodatki, które idealnie wpasowują się w nowoczesną aranżację.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://wally.com.pl/
Dodano: 2021-11-02
Telefon: 32 720 94 75
Miejscowość: Katowice
Adres: Owsiana 62
Kod pocztowy: 40-780

Źródła:
https://wally.com.pl/k1294,tablice-szklane.htmlPodobne Firmy

LUMENMAX POLSKA Sp. z o.o.
- Racibórz
Wesołe Przedszkole
- Sosnowiec
tapetuj.pl Sklep internetowy
- Tarnowskie Góry