Balt Credit Sp. z o. o.Kredyt bez BIK dla przedsiębiorców


Negatywna historia kredytowa zazwyczaj odbiera szanse na uzyskanie kolejnego kredytu czy pożyczki w instytucjach bankowych. Dotyczy to zarówno osób prywatnych, jak również przedsiębiorców. Nie pomogą tutaj wysokie dochody czy nawet posiadanie nieruchomości pod zastaw czy poręczenia innych. Trzeba spłacić zobowiązania i odczekać około 5 lat, aby negatywne wpisy w BIK i BIG zostały "anulowane". W przypadku właścicieli firm taka blokada w postaci braku możliwości pozyskania dodatkowego finansowania na rozwój działalności może mieć bardzo negatywne konsekwencje. Na rynku działa jednak pozabankowa instytucja Balt Credit, która proponuje kredyt bez BIK osobom prowadzącym działalność gospodarczą czy spółki handlowe.

Jakie są wymagania stawiane przed kredytobiorcami?

Przede wszystkim należy podkreślić, że pożyczki pozabankowe są udzielane na prostych zasadach. Klient wypełnia krótki wniosek online i oczekuje na decyzję ze strony pracowników firmy pożyczkowej. W wielu przypadkach pieniądze trafiają na konto firmowe jeszcze tego samego dnia. Kredytodawca nie sprawdza danych w BIK czy BIG, nie wymaga zaświadczeń z ZUS oraz US oraz zdolności kredytowej. Jedynym wymogiem jest posiadanie nieruchomości, która będzie stanowiła zabezpieczenie udzielanej pożyczki. Nieco inaczej wygląda sytuacja w przypadku chęci sfinansowania określonej inwestycji lub startupu - wtedy klient jest zobowiązany do dostarczenia planu biznesowego. Kolejny typ pożyczki dotyczący zakupu mieszkania lub domu jest związany z koniecznością posiadania wkładu własnego na poziomie 40-50 % wartości nieruchomości.

Na jakie kwoty pożyczki można liczyć?

Instytucja pożyczkowa udziela kredytów na kwoty od 30 tysięcy do 2,5 miliona złotych. W przypadku firm deweloperskich kwota może sięgnąć nawet 2,5 miliona euro. Sporo tutaj zależy od celu na jaki zostaną wydane pieniądze oraz rodzaju wybranego zobowiązania. W ofercie dostępna jest m.in.

  • pożyczka konsolidacyjna,
  • pożyczka inwestycyjna,
  • pożyczka pomostowa,
  • pożyczka start up,
  • pożyczka dla dewelopera,
  • pożyczka dla klientów premium.
Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://baltcredit.pl/
Dodano: 2021-10-25
Telefon: +48 22 829 91 65
Miejscowość: Warszawa
Adres: Świętokrzyska 18
Kod pocztowy: 00-057

Źródła:
https://baltcredit.pl/pozyczka-pozabankowa-dla-firm/Podobne Firmy

TanieMilitaria.pl
- Warszawa
Przedwczesny wytrysk ranking
- Warszawa
Feromarket
- Warszawa