EKO-TECH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowaOrafol - https://converting-tasm.pl


Taśmy powinny być dobierane przede wszystkim pod kątem powierzchni, na jakiej będą stosowane. Osoby, którym zależy na wysokiej jakości takich wyrobów, mogą je zamówić na stronie converting-tasm.pl. Jest to adres cenionego przedsiębiorstwa sprowadzającego artykuły od najlepszych światowych producentów. W katalogu znajdują się produkty marki Orafol, chwalone za doskonałą jakość i wygodę użytkowania. Zamawiają je właściciele firm oraz klienci prywatni.

Stanowią one podstawę osób prowadzących sklepy zajmujące się internetową wysyłką towarów. Służą bowiem do szczelnego zamykania kartonów lub innych opakowań, dzięki czemu ich zawartość jest dobrze chroniona. Taśmy znajdują zastosowanie również w biurowcach oraz branży remontowej. Część z nich jest niepodatna na działanie wilgoci i promieniowanie UV, dzięki czemu odnajduje się niemalże w każdych warunkach. Oferowane wyroby mogą być przechowywane w nieogrzewanych pomieszczeniach, ponieważ nie tracą swoich właściwości na skutek niskich temperatur.

Taśmy występują w kilku rozmiarach i kolorach, a wszystkie z nich odznaczają się znakomitymi parametrami kleistości. Są one wykorzystywane podczas przyczepiania podzespołów, co chroni przed występowaniem zwarć i przekłada się na zwiększoną żywotność sprzętów. Do produkcji oferowanych dodatków stosuje się między innymi:

  • elastomery,
  • żywice,
  • mieszanki kauczukowe,
  • akrylany.

Zapewniają one  stałą lepkość i doskonałe przywieranie nawet w przypadku małego nacisku. Taśmy można stosować na foliach, metalach, drewnie, tkaninach oraz papierze.

Na tym jednak ich zastosowanie się nie kończy. Są one bowiem wykorzystywane do zabezpieczania niepolakierowanych części samochodowych, uszczelniania okien, przyklejania dywanów do podłogi i nie tylko. Spotyka się je również w warsztatach, biurowcach, prywatnych domach czy halach magazynowych. Firma zapewnia dostęp do zróżnicowanych wyrobów o satysfakcjonującej jakości, które zapewniają niezawodność działania. Sprawdzają się one w miejscach, w których panuje wilgoć i występują częste wahania temperatury.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://converting-tasm.pl
Dodano: 2021-10-10
Telefon: 343578624
Miejscowość: Kalety
Adres: Fabryczna 1B
Kod pocztowy: 42-660

Źródła:
https://converting-tasm.pl/orafol/


Podobne Firmy

LUMENMAX POLSKA Sp. z o.o.
- Racibórz
Wesołe Przedszkole
- Sosnowiec
tapetuj.pl Sklep internetowy
- Tarnowskie Góry