Pianfol Sp. z o. o.Pianfol Sp. z o. o. | Wycinanie pianek polietylenowych


Pianka polietylenowa jest materiałem powszechnie używanym nie tylko do ochrony towarów podczas transportu, ale również, jako materiał wygłuszający. Jest doskonała, jeżeli ma się na celu stłumienie hałasu lub ochronę powierzchni przed wodą i zmiennymi temperaturami. Wyróżnia ją odporność na uszkodzenia, elastyczność i mała waga. Jest także bezzapachowa. 

Kartą przetargową tego produktu jest to, że, pomimo iż jest przyjazna dla środowiska, osoba, która ją wykorzysta, nie musi martwić się o ataki owadów, czy pojawienie się niechcianego grzyba. Powyższe właściwości pozwalają na wykorzystanie tego rodzaju produktu do izolacji ścian i podłóg w różnego rodzaju pomieszczeniach, maszynach i pojazdach. 

Ponadto piankę polietylenową chętnie wykorzystują firmy, które zobowiązane są zabezpieczyć przewożony towar, taki jak: sprzęt AGD, meble, części samochodowe czy szkło i wyroby ceramiczne, jak również te, które poza zabezpieczeniem chcą także posegregować oferowane produkty. Można zatem stwierdzić, że wyroby z pianki polietylenowej sprawdzają się praktycznie w każdej gałęzi gospodarki.

Spośród innych materiałów wyróżnia ją możliwość całkowitego recyklingu, dlatego jest tak bardzo lubiana przez osoby dbające o środowisko naturalne. Piankę tę można bowiem wielokrotnie wykorzystać. 

Firma Pianfol Sp. z o. o. jest ekspertem w zakresie obróbki tego materiału. Wycinanie pianek polietylenowych nie ma dla niej żadncyh tajemnic. Nowoczesny park maszynowy, w który została wyposażona, jak i nowoczesne metody projektowe, pozwalają jej tworzyć profesjonalne wyroby z pianki. Przedsiębiorstwo to wykonuje różnorodne kształty — począwszy od tradycyjnych, powszechnie używanych, aż po te, które realizują na indywidualne zamówienie klienta. 

Pianfol Sp. z o. o. może przygotować różnorodne elementy, przy zachowaniu wszystkich cennych właściwości, jakie posiada pianka polietylenowa. Co więcej — usługa ta jest dla klienta atrakcyjna cenowo, w przeciwieństwie do innych kosztochłonnych materiałów, dostępnych na rynku. 

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (5 z 1 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: http://pianfol.pl/
Dodano: 2018-11-21
Telefon: +48 17 250 62 60
Miejscowość: Czermin
Adres: Czermin 306
Kod pocztowy: 39-304

Źródła:
Podobne Firmy

SztukWizja
- Jasło
Używane Kompresory
- Dębica
GasBay Samochodowe Instalacje Gazowe
- Przemyśl