HenimaxHenimax - Grzejnik łazienkowy na prąd


Firma opisana pod adresem internetowym henimax.pl oferuje swoim klientom alternatywne rozwiązania w zakresie zaopatrywania domu w energię elektryczną. Specjalizuje się w odnawialnych źródłach energii, w tym przede wszystkim w fotowoltaice. W swojej ofercie ma również niejeden wysokiej jakości grzejnik łazienkowy na prąd, który jest w pełni dostosowany do tego typu systemów.

Modele grzejników odznaczają się wysoką jakością wykonania, a także kompaktowym kształtem i estetycznym wykonaniem. Zostały dopasowane do nowoczesnych, inteligentnych domów. Do ich zasilania wystarczy zwykła wtyczka o napięciu wynoszącym 230V. Grzejnik ma wyświetlacz typu LED, a także regulację temperatury w zakresie od 30 do 60 stopni Celsjusza. Może pracować również w trybie suszenia. Został wyposażony w specjalny licznik, dzięki któremu można na bieżąco sprawdzać dotychczasowe zużycie energii. Grzejniki są dostępne w różnych kolorach – żeby dowiedzieć się o możliwych opcjach, wystarczy skontaktować się z przedstawicielami tego przedsiębiorstwa.

Wśród asortymentu znajdują się również modele wyposażone w funkcje umożliwiające automatyczne wyłączenie urządzenia po dwóch godzinach pracy. Każdy grzejnik jest wyceniany indywidualnie w zależności od życzeń klienta. Firma oferuje modele energooszczędne, charakteryzują się niezwykle niskim poborem prądu w stanie czuwania.

Na stronie internetowej można także zapoznać się z ofertą grzejników AeroFlow, które wykorzystują system akumulacji. Działają one w ten sposób, że przez 20 minut akumulują ciepło, aby przez kolejne 40 minut oddawać je do otoczenia. Są odporne na zapowietrzanie się. Do tego mogą być sterowane za pomocą aplikacji na telefonie. Ich kompaktowy kształt sprawia, że z powodzeniem zmieszczą się nawet w niewielkich pomieszczeniach. Dodatkowym atutem jest to, że grzejniki można zakupić w ramach dotacji z programu "Czyste Powietrze". Sprzedawca oferuje aż 30 lat gwarancji na urządzenia oraz kompleksowe wsparcie w przypadku pojawienia się jakiejkolwiek usterki.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://henimax.pl/
Dodano: 2021-08-06
Telefon: 534 855 222
Miejscowość: Gubin
Adres: Partyzantów 22
Kod pocztowy: 66-620

Źródła:
https://henimax.pl/kategoria-produktu/grzejniki-lazienkowe/Podobne Firmy

STIER S.C.
- Gorzów Wielkopolski
Tartak Rybojady Lidia Kapała
- Rybojady
Węgier Glass
- Żary