Graintech Sp. z o.o.Waga noworodkowa przenośna


W pierwszych miesiącach życia noworodek przybiera na wadze bardzo szybko. Monitorowanie przyrostu masy ciała u niemowlaka pozwala na zweryfikowanie, czy maluch rozwija się zgodnie z przyjętymi normami oraz czy ilość dostarczanego mu pożywienia jest odpowiednia. W przypadku niedowagi lub nadwagi warto taką sytuację skonsultować z lekarzem pediatrą. Dzięki stałej kontroli można uniknąć wielu problemów, które mogą negatywnie odbić się na zdrowiu, a nawet życiu dziecka.

Przydatna w tym celu jest z pewnością waga noworodkowa. Ta przenośna pomoc to specjalnie skonstruowane urządzenie pomiarowe, pozwalające uzyskać dokładny wynik wagi malucha w bardzo krótkim czasie, co przy ruchliwym niemowlaku jest bardzo istotne. Samo ważenie łatwo przeprowadzić w wielu miejscach, gdyż wspomniany sprzęt jest lekki, poręczny i można go bez problemu przenosić. 

Wagę warto wpisać jako element wchodzący w skład wyprawki dziecięcej, którą młodzi rodzice kompletują w oczekiwaniu na przyjście potomka na świat. Nie jest to duży koszt, a samo urządzenie można potem wykorzystywać ponownie, zarówno przy własnych nowo narodzonych dzieciach, jak i maluchach, które urodzą się znajomym czy osobom z najbliższej rodziny.

Jeśli młoda mama planuje baby shower i przed przyjęciem przedstawia listę rzeczy, którą goście mogą zakupić jako prezent z takiej okazji, waga noworodkowa również z powodzeniem może znaleźć się na takim wykazie. To dobrze przemyślany i funkcjonalny podarunek, który z pewnością będzie często użytkowany. Coraz więcej osób, udając się na przyjęcie z okazji rychłego przyjścia na świat malucha, wybiera prezenty praktyczne, więc waga również wpisuje się w taki trend.

Nie tylko specjalistyczne sklepy medyczne zajmują się dystrybucją wspomnianego asortymentu. Modele wag noworodkowych są także dostępne w ofercie na stronie internetowej centralwagi.pl. Warto zrobić podwójne zamówienie i przy zakupie prezentu dla dziecka wybrać również urządzenie pomiarowe dla dorosłych, pozwalające monitorować przyrost lub ubytek tkanki tłuszczowej.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://centralwagi.pl
Dodano: 2021-06-10
Telefon: 77 550 77 38
Miejscowość: Skarbimierz-Osiedle
Adres: Akacjowa 2E
Kod pocztowy: 49-318

Źródła:
https://centralwagi.pl/pl/p/BBS-waga-niemowleca/72Podobne Firmy

Proinspect Group Marek Złoto
- Opole
"Galmet Sp.z o.o." Sp. K.
- Głubczyce
Apteka Urtica
- Kędzierzyn-Koźle