Toyota Professional BońkowscyToyota Professional Bońkowscy - Serwis i salon Toyota Poznań • Serwis toyota poznań


Działalność usługowa, taka jak prace wykończeniowe czy usługi hydrauliczno - sanitarne, wymaga pełnej sprawności mobilnej, aby móc bez przeszkód dojechać do klienta. W tym celu jedną z pierwszych inwestycji, jakie musi podjąć początkujący przedsiębiorca, jest nabycie odpowiedniego do jego potrzeb samochodu dostawczego. Taki zakup to inwestycja, która znacząco ułatwia codzienną pracę oraz pozwala świadczyć usługi nie tylko w najbliższej okolicy, ale także udawać się w dobrze płatne delegacje. Warto tylko upewnić się, że kupowany pojazd, szczególnie jeśli jest on brany z komisu  lub od prywatnego sprzedawcy, nie będzie generował dalszych kosztów, związanych z naprawą poszczególnych elementów już w krótkim czasie od momentu zawarcia transakcji.

W celu weryfikacji stanu technicznego samochodu poleca się serwis Toyoty, który w Poznaniu od lat prowadzi rodzina Bońkowskich. Dane kontaktowe, za pomocą których można zamówić usługę serwisową, można znaleźć na stronie internetowej toyotaprofessionalbonkowscy.pl. Jego pracownicy specjalizują się w różnych modelach samochodów, nie tylko japońskich, jak wynikałoby to z nazwy firmy. Dbając o własną konkurencyjność na ryku lokalnych samochodów nowych oraz używanych, są w stanie przeprowadzić serwis, naprawę lub kontrolę stanu technicznego każdego rodzaju auta. Z powodzeniem można zgłosić się do nich z pojazdami od różnych marek, niemieckich, francuskich, włoskich czy koreańskich. 

Serwis z sukcesem zajmuje się także dystrybucją samochodów. Zaprasza do zapoznania się z dostępną ofertą kupna aut, którą można znaleźć na podanej wcześniej stronie internetowej lub też na placu w Sadach, gdzie mieści się siedziba firmy. Szeroki wybór pozwoli z pewnością znaleźć pojazd idealnie odpowiadający oczekiwaniom potencjalnego nabywcy, począwszy od rodzaju podwozia, mocy silnika, czy nawet koloru lakieru lub tapicerki. W przygotowanej dla klienta propozycji znajdują się samochody sportowe, rodzinne, a także modele o niskim spalaniu, idealne na krótkie trasy lub na miejskie drogi. 

 

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://toyotaprofessionalbonkowscy.pl
Dodano: 2021-06-01
Telefon: 61 8962200
Miejscowość: Sady k. Poznania
Adres: Poznańska 10
Kod pocztowy: 62-080

Źródła:
https://toyotaprofessionalbonkowscy.pl/serwis-i-akcesoria/serwis-toyota-poznan/


Podobne Firmy

FivE-biuro
- Poznań
Kaskada Hotel&Restauracja
- Poznań
POLITECHNIKA POZNAŃSKA
- Poznań