HANNSA PRECISIONPionowe centrum obróbkowe


Z roku na rok rosną wymagania przedsiębiorców poszukujących odpowiednich maszyn do obróbki metali i innych materiałów, dlatego producenci urządzeń takich jak tokarki, obrabiarki czy frezarki starają się sprostać tym oczekiwaniom. Takim producentem jest też spółka ze strony hannsa.pl, która ma już obecnie zasięg ogólnoświatowy i w 2015 roku weszła nawet na giełdę w Tajwanie, gdzie całkiem sprawnie sobie radzi.

Jest to firma, która nie tylko dba o bardzo wysoką jakość produkowanych przez siebie maszyn, ale także o nienaganną obsługę klienta bez względu na to, w jakiej części świata on się znajduje. Rozbudowany serwis urządzeń sprawia, że nabywcy są usatysfakcjonowani podejściem producenta do ich potrzeb.

Wśród urządzeń, które sprawdzą się w każdym zakładzie nastawionym na dużą wydajność w obróbce metali powinno się znaleźć pionowe centrum obróbkowe od tego producenta. Każde z urządzeń zostało zaprojektowane w taki sposób, aby jak najdłużej spełniało swoje funkcje, było niezawodne i intuicyjne w obsłudze. Maszyny te dostępne są w dwóch seriach:

  • na prowadnicach ślizgowych,
  • na prowadnicach tocznych.

Każde z nich pozwoli na wykonanie najbardziej wyszukanych metalowych elementów z nadzwyczajną precyzją.

Najważniejszym atutem urządzeń zaprojektowanych na prowadnicach ślizgowych jest ich prosta konstrukcja. Dlatego nie ma obaw, że podczas pracy nastąpi awaria. Są one niezawodne i będą działać przez wiele lat. Centra na prowadnicach tocznych cechują się długoletnią żywotnością i trwałością podzespołów dzięki zastosowaniu tarcia tocznego zamiast ślizgowego. Wszystkie wykonywane na tych maszynach elementy mają nieprzeciętną powtarzalność, co bardzo ważne dla klientów produkujących precyzyjne maszyny i urządzenia. Centra te wyposażone są między innymi w:

  • system automatycznego smarowania prowadnic,
  • termostabilizację wrzeciona z chłodziarką,
  • pistolety do spłukiwania i pneumatyczne,
  • teleskopowe osłony prowadnic,
  • funkcję automatycznego wyłączania,
  • chłodzenie sprężonym powietrzem.

Są to tylko niektóre z elementów wyposażenia standardowego, pozostałe można poznać, odwiedzając stronę producenta.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: http://www.hannsa.pl/
Dodano: 2021-05-27
Telefon: 227220509
Miejscowość: Konotopa
Adres: Piwna 12
Kod pocztowy: 05-850

Źródła:
http://www.hannsa.pl/produkty/centra-obrobkowe/pionowe-centra-obrobkowe/Podobne Firmy

TanieMilitaria.pl
- Warszawa
Przedwczesny wytrysk ranking
- Warszawa
Feromarket
- Warszawa