PROQRES POLAND Sp. z o.o.https://www.proqres.eu/ | Outsourcing pracowników z Ukrainy


Właściwe rozplanowanie procesu produkcyjnego oraz obstawienie go kompetentną kadrą pracowniczą jest kluczem do sukcesu wielu firm, zajmujących się szeroko rozumianą pracą, podczas której powstaje nowy produkt. Niestety, pracodawca musi się liczyć także z tym, że w każdej chwili może dojść do niechcianych przestojów. Powodów takich sytuacji jest wiele. Może to być choroba i konieczność pójścia na zwolnienie lekarskie pracownika, sezon urlopowy czy inna sytuacja, kiedy kadra wykazuje poważne i rzutujące na codzienną pracę braki. 

Problematyczny jest również zwiększony napływ zleceń. Z jednej strony jest to pozytyw, bo znaczy to, że dana działalność jest potrzebna na rynku i ma spore grono odbiorców, z drugiej generuje poważne zagrożenie, że ze względu na brak siły roboczej przedsiębiorstwo nie będzie mogło sprostać potrzebom swoich klientów, a to może niekorzystnie odbić się na wizerunku oraz dalszej chęci korzystania z jego usług.

Zwiększona ilość zamówień jest szczególnie dostrzegalna w branży spożywczej oraz kosmetycznej. W pierwszym przypadku najbardziej gorącym czasem jest sezon zbiorów poszczególnych warzyw i owoców, w drugim wszelkie okresy świąteczne, święta kobiet, zakochanych oraz inne okazje, podczas których podarunkiem może być odpowiednio dobrany kosmetyk. W takich okresach firmy naprawdę potrzebują olbrzymiego wsparcia, by móc wyrobić zwiększoną w tym czasie dzienną normę. 

Pomoc wtedy proponuje firma ProQres Polska sp. z o.o. sp. k. To realizator, który od lat zapewnia usługi outsourcingowe pracowników z odpowiednią wiedzą i umiejętnościami praktycznymi, gotowych podjąć zatrudnienie na krótki okres czasu. Powyższa opcja jest ze wszech miar warta rozważenia oraz skorzystania z niej. Lista pozytywów, jakie zapewnia dla pracodawcy, jest umieszczona na stronie internetowej wspomnianego realizatora. W zakresie świadczeń jest także outsourcing pracowników z Ukrainy. Pracownicy firmy zapraszają do kontaktu i zawarcia umowy prawnej, pozwalającej na wzbogacenie kadry pracowniczej o niezbędne jednostki, by dany zakład mógł bez przeszkód funkcjonować.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://www.proqres.eu/
Dodano: 2021-05-01
Telefon: 535 880 241
Miejscowość: Łódź
Adres: Aleja T. Kościuszki 23/25/5A
Kod pocztowy: 90-418

Źródła:
https://www.proqres.eu/oferta/uslugi-outsourcingowe
https://pl.wikipedia.org/wiki/Outsourcing

Podobne Firmy

Mój Kot*PL
- Bełchatów
Communication Corner
- Łódź
JGL
- Sieradz