STIER S.C.Aluthermo quattro cena


Każdy budowlaniec wie, że samo postawienie ścian budynku to jeszcze nie wszystko, gdyż jeśli budynek ma prawidłowo spełniać swoje funkcje izolacyjne, to musi być w nim położona dobra izolacja. Na rynku są dostępne różne materiały dedykowane różnym potrzebom. Rekomendowana firma poleca wszystkim zainteresowanym folię Aluthermo quattro, cena takiej trójwarstwowej folii jest zróżnicowana i w dużej mierze zależy od ilości zakupionego materiału, najlepiej zadzwonić pod numer 48 664 152 722, zapytać o dokładną wycenę i zamówić potrzebną ilość materiału izolacyjnego. Niewątpliwie jednak jedną z wielu zalet, za jakie klienci cenią sobie ten produkt, jest dobry stosunek jakości do jego ceny.

Wchodząc na stronę internetową stier.com.pl można pobrać stosowne dokumenty, takie jak:

  1. Specyfikacja techniczna produktu.
  2. Aprobata Techniczna Instytutu Technologii Budowlanej.
  3. Instrukcja montażu Aluthermo quattro.

Na polecanej stronie znajdują się też informacje, że innowacyjna technologia prezentowanej tam folii izolacyjnej oparta jest na warstwach aluminium w czystej postaci, otoczonych specjalną pianką polietylenową. Produkt ten jest najczęściej kupowany do ocieplania różnego rodzaju budynków, w tym mieszalnych, biurowych i usługowych. Bardzo ważną informacją dla inwestorów jest też fakt, że materiał ten jest z powodzeniem wykorzystywany podczas ocieplania i renowacji budynków zabytkowych. Folię można kłaść zarówno na dachu budynku, na ścianach, jak i na podłodze. Tego typu folia izolacyjna często jest zamawiana przez firmy transportowe, gdyż można nią wykładać różnego typu samochody, takie jak:

  • furgonetki
  • chłodnie
  • naczepy.

Polecana folia jest produktem przyjaznym dla środowiska, jest odporna na wodę i nie przepuszcza wilgoci, a dzięki temu, że jest niepalna i bardzo lekka, nie musimy się więc obawiać o nadmierne obciążenie konstrukcji budynku. Dużym atutem folii Aluthermo quattro jest też jej niezwykła odporność mechaniczna oraz to, że jest ona nietoksyczna i antyalergiczna. Polecany produkt jest też bardzo łatwy w montażu i z powodzeniem poradzi sobie z jej montażem nawet jedna osoba.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://www.stier.com.pl/
Dodano: 2018-11-14
Telefon: 664 152 722
Miejscowość: Gorzów Wielkopolski
Adres: Śląska 96
Kod pocztowy: 66-400

Źródła:
https://www.stier.com.pl/aluthermo-quattro.htmlPodobne Firmy

Tartak Rybojady Lidia Kapała
- Rybojady
Węgier Glass
- Żary
Henimax
- Gubin