Brave Design Jacek Bartosikbravedesign.pl | Smycz wrocław


Nie ma takiego przedsiębiorstwa, które nie wymagałoby promocji, aby stać się rozpoznawalnym. To prawda, że na początku działalności każda firma ma tak wiele wydatków, że na reklamę może wydać niewiele. Nie trzeba jednak od razu organizować wielkiej promocji, aby dać znać społeczności, że istnieje się na rynku. Agencja reklamowa ze strony bravedesign.pl mająca swoją siedzibę pod Wrocławiem oferuje smycz z naniesionym na niej logotypem przedsiębiorstwa, która może być doskonałym gadżetem reklamowym. Dodana do zakupów sprawi, że pojawi się wszędzie tam, gdzie zabierze ją z sobą osoba nią obdarowana. Jest to praktyczny podarek, dlatego istnieje spore prawdopodobieństwo, że jej nowy właściciel, będzie ją nosić.

W ofercie agencji dostępne są różne rodzaje smyczy w atrakcyjnych cenach. Jedną z najprostszych i najtańszych jest Tri KEY z plastikowym elementem przeznaczonym na reklamę. Jest ona zaopatrzona w dwa karabińczyki i pętlę na telefon komórkowy. Wykonana jest z poliestru, a znakowanie można na niej wykonać przy pomocy tampodruku. Nieco droższe są smycze metalowe w różnych modelach. Logo firmy wykonywane jest przy pomocy graweru na metalowej części. Mogą one mieć różne końcówki, w tym dodatkowy kabel USB. Taki drobiazg sprawdzi się zwłaszcza w biurach, hotelach czy restauracjach. Są to atrakcyjnie wyglądające artykuły, które mogą posłużyć między innymi do zawieszenia kart pracowniczych lub kluczy do pokoju.

Poza smyczami agencja ta ma do zaoferowania mnóstwo innych drobnych przedmiotów mogących służyć jako reklama. Mogą to być:

  • długopisy,
  • breloki,
  • artykuły biurowe,
  • pendrivy,
  • kubki porcelanowe

i różnego typu kubki termiczne. Pomysłów jest wiele, dlatego warto skontaktować się z przedstawicielem agencji, który pomoże wybrać odpowiedni gadżet i formę jego znakowania. Warto wiedzieć, że możliwości firmy są ogromne, ponieważ ma ona do dyspozycji nie tylko profesjonalny sprzęt, pozwalający na wykonanie znakowania dowolną techniką, ale także doskonałą, kreatywną załogę z wieloletnim doświadczeniem, która podejmie się wykonania każdego zadania.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://bravedesign.pl/
Dodano: 2021-04-13
Telefon: 728452696
Miejscowość: Trzebnica
Adres: Roosevelta 5
Kod pocztowy: 55-100

Źródła:
https://bravedesign.pl/3195-smycze-reklamowe


Podobne Firmy

Penilarge - Grupa Intymnosc.pl
- Warszawa
DCP Badania
- Wrocław
Sweetcake.com.pl
- Wrocław