HYDROCHEMIA mgr Łukasz ZyskowskiKiedy i jak oczyszczać instalację cieplną


Z myślą o czystości i wysokiej jakości wody, powstał wykaz norm mikrobiologicznych dla ciepłej wody. Czy Twoja instalacja je spełnia? Warto odpowiedzieć sobie na to pytanie, ponieważ zakażenia wody mogą być bardzo dramatyczne w skutkach! LegionellaSafe to firma, która specjalizuje się w dezynfekcji instalacji i chętnie opowiada, na co należy zwrócić uwagę dbając o jakość ujęcia.

Bez wątpienia oczyszczanie instalacji cieplnej nie bierze się znikąd. Przed podjęciem jakichkolwiek działań i przed użyciem jakiegokolwiek preparatu, należy przeprowadzić badania. Ich zadaniem jest określenie składu wody i wykrycie ewentualnych bakterii. Doświadczeni pracownicy porównują wyniki z wykazem norm i przeprowadzają kompleksowe analizy. Nie tylko określa się, że problem nastąpił, lecz także szuka powodów namnożenia bakterii i sposobów ich wydajnego usunięcia. Bez odpowiedniego pochylenia się nad sytuacją nie można właściwie zadbać o zdrowie i bezpieczeństwo użytkowników instalacji.

Sposobów na skuteczną dezynfekcję jest wiele. Wszystkie łączy jednak kilka cech, wśród których można wymienić:

  • bezpieczeństwo środka i brak szkodliwych reakcji - cóż z tego, że zostałyby wyeliminowane bakterie legionelli, skoro pojawiłyby się inne zagrożenia?
  • długotrwały efekt działania - chodzi nie tylko o chwilowe pozbycie się legionelli, lecz o kompleksowe i długofalowe działanie,
  • korzystanie z nowoczesnych odkryć technologicznych, potwierdzonych przez precyzyjne badania naukowe,
  • zachowanie korzystnej ceny - dezynfekcja musi być dostępna w budżecie każdego klienta.

Dwutlenek chloru, lampy uv, filtracja, a może dezynfekcja termiczna? Środki dobiera się zależnie od sytuacji i stężenia bakterii. Na stronie internetowej pod linkiem legionellasafe.pl można zapoznać się z opisem i charakterystyką każdej z metod. Klienci firmy mogą również skorzystać z indywidualnej konsultacji, w której trakcie uzyskają odpowiedź na wszystkie swoje pytania. Należy zwracać uwagę na wytyczne Unii Europejskiej i Światowej Organizacji Zdrowia.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://www.legionellasafe.pl/
Dodano: 2018-11-14
Telefon: 33 819 28 64
Miejscowość: Bielsko-Biała
Adres: Giewont 16
Kod pocztowy: 43-316

Źródła:
Podobne Firmy

LUMENMAX POLSKA Sp. z o.o.
- Racibórz
Wesołe Przedszkole
- Sosnowiec
tapetuj.pl Sklep internetowy
- Tarnowskie Góry